Щітка для драйбрашингу

Власне, драйбрашинг робили ще наші прабабці, але от саме зараз всі про неї згадали – і професійні косметологи, і модні салони, і бьюті-журналісти, і всезнаючі блогери. Назвали англійськими словами (від dry brushing) і надали чудодійних властивостей.

В «євах-космо-ватсонсах» раніше поодиноко висіли одна-дві масажні щітки, а зараз цілі набори спеціальних «гаджетів». Аж самі зацікавились таким ажіотажем, прочитали статті, допитали двох косметологів і одного дерматолога і зробили висновки.

Що таке драйбрашинг

Драйбрашинг це по суті сухе розтирання шкіри. І це справді хороша і кориснадля шкіри процедура. Не чудодійна, хоч як її описують в захоплено-красивих глянцях. Але ефективна для очищення і тонізування, особливо в холодний сезон, коли кожна клітинка вже втомилася носити на собі три шари теплого одягу.

Властивості драйбрашингу
  • зменшує целюліт. Не забирає його повністю, не вірте, бо для цього передусім потрібно внормувати харчування і зайнятися хоча б якимось фітнесом чи бігом. А от вкупі з ними розтирання справді значно згладжує ті ненависні «пухирці» на шкірі.
  • відлущує омертвілу шкіру. І це відчувається буквально після першого драйбрашингу. Ота вся суха «лупа», особливо на ногах після чотиримісячного тертя зі штучними колготами, одразу сходить, забиті пори відкриваються і наче дихають.
  • покращує мікроциркуляцію. Зрозуміло, що від тертя потік крові посилюється, а заодно й токсини швидше виводяться. Кажуть, ще й м’язи тонізуються.

Драйбрашинг мають оцінити й дівчата, які худнуть: він наче підтягує шкіру і попереджає її обвисання

Жінка розтирає шкіру щіткою для драйбрашингу
Чим робити драйбрашинг

Щіткою з натуральним в міру жорстким ворсом. Зараз є і з довгими, і коротенькими ручками, на дерев”яній основі, різних форм. Почати можна з невеличкої овальної, щоб було зручно тримати в руці.

Коли краще розтирати шкіру

Радять зранку, мовляв, тіло прокидається, процеси запускаються і драйбрашінг їх підсилить. А ввечері ця процедура здатна додатково тонізувати і тим самим відігнати сон. Тож, кожен обирає по собі. Також радять спершу прийняти душ, щоб змити поверхневий «бруд» і трошки розпарити шкіру. Потім витертися, навіть трошки походити, щоб тіло добре висохло.

Перші 2-3 розтирання краще не перестаратися, але й не боятися почервоніння чи легкого дискомфорту – вони можливі від незвички.

Набір щіток для драйбрашингу
Як робити драйбрашинг

Розтирати треба лише повністю суху шкіру повністю сухою щіткою. В інтернеті навіть є схеми розтирань, хоча насправді рухи прості: знизу вгору м’якими масажними колами від пальців ніг, по литках, бедрах, животу до плечей, потім від пальців рук до ліктів і завершуємо теж на плечах. Шию та обличчя не чіпаємо – там надто ніжна шкіра.

Після драйбрашінгу знову в душ: змити «відшкрябані» часточки. Промокнути рушником і нанести зволожуючий чи підживлюючий крем, молочко або масло. Вони краще засвоюються розтертою шкірою.

Скільки розтирати шкіру

Саме тіло повільно, без метушні, це все-таки процедура для краси і задоволення, а не шліфування “наждачкою”. Спеціалісти рекомендують щодня протягом тижня – має бути помітний перший результат: пом’якшена, гарна гладка шкіра. Якщо раптом з’являються подразнення, тріщинки, краще припинити – значить, не ваше.
Спробуємо, тільки спершу купимо щітки 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: