Редакція

Вітання кожному від онлайн-медіа “Українки”

Якщо ви вже до нас звітали, значить, вам подобається наш онлайн-журнал і, значить, вам цікаво, хто ми і звідки.

Почнемо з питання “звідки”.

З ідеї. Давньої, нав”язливої 🙂  – у голові «ветеранки глянцевої праці» Віти Пасічник. Далися взнаки її тринадцять років у всеукраїнському журналі «Наталі» та два у Vogue UA, неабиякий досвід (навіть зіркових чоловіків знімала оголеними для жіночого календаря), різні жіночі проєкти (ще й Wedding Fashion Ukraine) і бажання створити журнал, який би хотілось читати самій. Не про голлівудські плітки, без пустих красивостей і без неживого фешну, арту, концептів, інсайтів, менторів чи як там модно писати у глянці. Щоб журнал, як для себе – для реальних розумних жінок з реальним життям та інтересами. Щоб з ними, як з подружками – цікаво, корисно, щиро, дотепно. І щоб про таких, як подружки – про жінок, які щось створили, змінили, зробили, свій бізнес чи добру справу. Такі швиденько знайшлись, зібрались у веселу команду і запустили онлайн-медіа “Українки” ukrainky.com.ua.


НУМО ЗНАЙОМИТИСЬ!

телефон
+38 063 636 15 05

email
ukrainkycomua@ukr.net


А ТЕПЕР ЗНАЙОМИМОСЯ!

головна редакторка і засновниця
Віта Пасічник

редакторки
Вікторія Шапаренко і Неля Зінченко

оглядачки
Марина Мелехова і Ольга Озоліна

Дарія Заєць і Марія Хоменко

Зоряна Беляк і Тамара Ольшевська


КОРОТКО ПРО НАС,
БУКВАЛЬНО 6 ФАКТІВ

.1.

Наш сайт – щомісяця до 200 000 унікальних користувачів (коли сайт не атакують боти русні); наша спільнота у фб – 50 000 підписниць, охоплення 1-1,5 млн (коли сторінку не блокують за проукраїнську позицію і “порушення правил користування”), повна органіка

.2.

Наші читачки: всі регіони України, дохід від 17 000 грн, 70% – жінки 33+
Детальніше про аудиторію тут.

.3.

Наша особливість: дотепний, живий стиль і класні теми (єдина снайперка з АТО, ексклюзивне інтерв’ю з Роговцевою, таємниці Кобилянської, жіночі новини та ініціативи тощо) – це й забезпечує нам органічний ріст.

.4.

Наші рекламодавці – понад 150 брендів: від міжнародних (Nivea, Avon, Gorenje) до українських («Клейнод», «Деламарк», «ЯКА»).

.5.

Наші партнери: Made in UA, Комітет жінок-підприємниць ТППУ, Всеукраїнська жіноча єврейська організація Проект Кешер в Україні, Жіноча ліга, Управління гендерної політики КМДА, платформа «Бізнес-мама», Дівчата-STEM, Асоціація корпоративних медіа України.

.6.

Нам п”ятий рік, наша команда – колишні редакторки «Наталі», Единственная, VogueUА.


Ми пишемо самі і про насущне, те, з чим зіштовхнулися, чим зацікавилися і поділилися б самі.

Ми не женемось за гарячими плітками заради трафіку, не ставимо нечитабельну заказуху заради заробітку.

Ми нікому не належимо – ні видавництвам, ні мережам, ні олігархам, пишемо про те, що хочемо, а не про те, що нам кажуть.

Цим ми відрізняємося від інших «порталів для дівчат» і вуменсайтів і зберігаємо нашу унікальність.