Українська дизайнерка Anna October увійшла до престижного списку найвпливовіших жінок-дизайнерок світу за версією «Vogue US». Таким чином американський глянець підкреслив важливість ролі жінок у модній індустрії, а також їх внесок у творення та змінення модних трендів. Власне, сам список, який ще називають «Жінки, що одягають жінок», створений командою Vogue , має на меті збільшення видимості жінок в індустрії, де домінують чоловіки. 

Цей рейтинг демонструє досягнення та здібності жінок-дизайнерок. Окрім Anna October до списку увійшли Міучча Прада (Prada та Miu Miu), Фібі Файло (Phoebe Philo), Рей Кавакубо (Comme des Garcons та Dover Street Market), Вікторія Бекгем (Victoria Backham), Марія Грація Кьюрі (Dior), Торі Бьорч (Tory Burch), Вірджіні Віяр (Chanel), Ізабель Маран (Isabel Marant) та інші.

Anna October стала героїнею березневого випуску Vogue US. «Нестримна – слово, що найкраще описує Anna October», – зазначила у матеріалі фешн-журналістка Леірд Борреллі-Перссон. За зйомку відповідала відома американська фотографиня Енні Лейбовіц.

На фото Vogue US Анна позує разом з колегою і подругою Оленою Ємчук, американською мисткинею українського походження, у студії в Нью-Йорку

«Я завжди мріяла стати дизайнеркою, переглядаючи сторінки «Vogue», але навіть не уявляла, що колись буду в компанії найдивовижніших жінок-дизайнерок у світі! Це був, чесно кажучи, один з найкращих днів у моєму житті», – говорить Анна.

Власний бренд жіночого одягу Anna October запустила ще у 2010 році. Основою колекцій стали силуетні сукні. Такий одяг описують як «вигляд, готовий до побачення». Колекції Анни можна придбати в 30 онлайн- й офлайн-магазинах як в Україні, так і за кордоном.

Наразі вона працює між Парижем і Києвом і навіть у цей складний період продовжує розвивати свій бренд. Зокрема, у 2022-му дизайнерка увійшла до переліку BoF 500 – списку професіоналів, які визначають розвиток глобальної індустрії моди, й уперше представила колекцію на Тижні моди в Парижі. А у 2023-му Anna October здійснила успішну колаборацію з J.Crew.