Українка Алія Насирова родом із Криму. Вчилася вона у Києві, потім жила на Житомирщині, батьківщині її чоловіка, наразі мешкає у Словаччині. Нещодавно 35-річна художниця та модель була офіційно визнана жінкою з найдовшим волоссям, що нині живуть. Його довжина сягає 2 м 57 см і 33 мм. Загалом волосся Алії майже на метр довше за її зріст – 1 м 65 см.

За словами жінки, на те, щоб відростити таке волосся, її надихнули бабуся й мама, які теж мали розкішне волосся. А також персонажка із діснеївського мультфільму «Рапунцель: Заплутана історія». Тепер її саму називають Рапунцель.

Алія ніколи сильно не підстригала довжину, лише злегка підрізала кінчики, щоб підтримувати гарний стан пасм

Вона миє голову раз на тиждень, і це займає приблизно пів години (з маскою – понад дві години). А от сушка волосся (природним способом, без фену) може зайняти майже добу. У цей час Алія його не розчісує. Її догляд за волоссям також включає натуральні маски й олійки.

«Сподіваюся, моя історія надихне людей полюбити їхню природну красу. Я художник і вважаю, що кожна людина прекрасна, навіть якщо виглядає інакше», – говорить Алія.