Усі знають, що колготки — ідеальний аксесуар, який допоможе вам зігрітися і виглядати стильно в холодну погоду, але як вибрати пару з десятків варіантів? Щоб спростити завдання, враховуйте два основні моменти — стиль та щільність. Жіночі колготки в магазині Watsons представлені у широкому діапазоні версій — від невагомих до практично непроникних.

ЩІЛЬНІСТЬ

Якщо ви почуваєтеся трохи розгубленою, ви будете раді дізнатися, що насправді існує система, яку ви можете використовувати, щоб знайти кращу пару колготок для кожного сезону, і вона називається «деньє» або «ден». Це одиниця виміру, яка описує непрозорість, міцність, товщину та теплоту ваших колготок і часто позначається як DEN або D.

Колготки з високим DEN

Щільні колготки з високим DEN будуть більш непрозорими та теплими. Наприклад, рейтинг DEN 40 і більше дасть вам пару в міру щільних колготок, які ідеально підходять для холодної погоди. Колготки з таким рівнем щільності також будуть більш міцними та довговічними, вони захистять вас від холоду та збережуть комфорт у зимові дні.

Колготки з низьким DEN

Колготки з нижчим DEN більш тонкі та прозорі. Вони мають сексуальний вигляд і ідеально підходять для весняних та літніх місяців, а також для початку осені. Ви захочете носити ці колготки з квітня по листопад, щоб створити денний образ, а також цілий рік для спокусливих вечірніх луків.

Колготки з нижчим DEN також більш тендітні, тому приділяйте особливу увагу правильному догляду за ними

СТИЛЬ

Пам’ятайте, що тип колготок завжди повинен відповідати нагоді. При виборі пари для будь-якої пори року головне — баланс: кількість оголеної шкіри та товщина колготок мають бути пропорційними. Приклади:

  • Не надягайте непрозорі колготки з міні-сукнею без рукавів, тому що в цьому образі багато оголеної шкіри, а непрозорі колготки в поєднанні з фасоном сукні виглядатимуть «важкими».
  • Не поєднуйте вовняну сукню з довгими рукавами з колготками «голого вигляду», тому що такий одяг має певну щільність, яка не відповідає естетиці легких колготок.
  • Коригувальні колготки ідеально підходять для корекції живота, сідниць і ніг, але якщо носити їх із сукнею-максі в стилі оверсайз, ефект корекції буде марним.
  • Не сполучайте фантазійні колготки з діловим костюмом зі спідницею, оскільки це може виглядати непрофесійно. Колготки з малюнками та візерунками додають грайливості та не поєднуються із солідним образом.
  • Не надягайте колготки під лляну сукню, тому що льон – ідеальний літній матеріал, з яким не поєднують колготки.

І останнє, але не менш важливе: підберіть колготки до матеріалу та силуету сукні чи спідниці, щоб досягти вау-ефекту. Подумайте про теплу вовняну сукню-кокон з щільними колготками і шикарну вечірню сукню-комбінацію з ультрапрозорими панчохами.