Дівчинка, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару в Краматорську, взяла участь у всесвітньовідомому марафоні в місті Бостон. Вона бігла з благодійною метою – зібрати кошти на спортивний протез для важкопораненого військового Олександра Рясного, який втратив кінцівку. Яна хоче, щоб захисник, як і вона, знову міг бігати.

«Олександр Рясний служить із 2011 року. Був і в АТО, і в ООС. Коли почалася повномасштабна війна, став до оборони рідного Запоріжжя. Поранення отримав на Запорізькому напрямку торік у вересні. Втратив ногу. Нині отримав протез у Центрі Unbroken. Будь-що планує повернутися на фронт, а ще – хоче бігати. Ціна цьому – 600 тисяч гривень, які і збирає Яна», – кажуть у Національному реабілітаційному центрі «Незламні».

Яна готувалася до Бостонського марафону два місяці

Дівчина тренувалася чотири рази на тиждень: двічі в Національному реабілітаційному центрі «Незламні», та ще два – на стадіоні «Динамо» у Львові.

«Мене підтримує моя родина: мама, брат, племінниця, сестра, – розповіла Яна. – Я хвилювалася перед марафоном, але вірила, що в мене все вийде. І я хочу бути прикладом для інших людей».

Отакі незламні українки, навіть маленькі!