Жінка з кучерявим білявим волоссям

Правильно доглядати за волоссям взимку – це не захцянка, а об’єктивна потреба. Через всі оті шапки, кондиціонери, обігрівачі і мінусову температуру на вулиці на голові взимку суха солома. А хочеться ж розпускати кучері, хоча б навесні 🙂

Як їх зберегти і як доглядати за волоссям взимку журналу “Українки” розповіла лікар трихологиня, членкиня Асоціації трихологів України, спеціалістка Центру здоров’я волосся, лекторка тематичних семінарів Тетяна Мельничук. Вона радить дотримуватися чотирьох основних правил.

1. Зволожувати повітря у приміщеннях

Зволожувачі повітря, які зараз продаються в усіх магазинах побутової техніки, не маркетинговий хід, а справді корисна річ. В наших приміщеннях взимку дуже сухе повітря “завдяки” опалюванню і кондиціонерам, які також дехто вмикає на додатковий обігрів. Нестача вологи в повітрі викликає сухість волосяного стержня і, відповідно, ламкість і випадіння волосся – типова зимова проблема.

2. Зволожувати стержень волосся після миття

Йдеться не про шампунь з надписом «зволожувальний», підкреслює Тетяна. Шампунь – це лише миючий засіб, який вимиває бруд, і він має обиратися за типом шкіри голови. А для зволоження волосся використовуються маски, кондиціонер, масло.

Найкраще для зими обирати засоби для зволоження волосся з ліпідами, амінокислотами, які відновлюють гідробаланс і захисну плівку

Дівчина з кучерями

Читайте також: Новинка: пудровий татуаж брів

3. Професійно зволожувати і відновлювати волосся в салоні

Є багато справді ефективних процедур: з рослинними пептидами, гіалуроновою кислотою, керамідами, гідрозізованими маслами. Тетяна Мельничук радить обирати процедури на основі органічних складників.

4. Одягати шапки, шалики, снуди – тільки з натуральних тканин

Якщо, звісно, не хочете, щоб волосся електризувалося, як ебонітова паличка. Після миття ще варто нанести по всій довжині спрей чи масла антифріз, вони зменшать статику. Можна також всередину шапки, як у мішечок, пшикнути лак для волосся з відстані 15-20 см. Волосся тоді не буде скудовченим і розпушеним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: