Бо плісе зараз – в кожному магазині одягу: максі, міді, з трикотажу, вовни, крепдешину, різних кольорів – носи з чим хочеш і куди хочеш. І що ми робимо? Носимо. Але старомодно – зібрали навіть приклади таких нудних поєднань: з простенькими пряменькими светриками середньої довжини – ні талії, ні перчинки, з офісними сорочками – казенно і наче в уніформі. Самі подивіться.

А спідниця плісе має майже чудодійні властивості – максі зробить «легшою» пухкеньких дівчат, міді – підкреслить жіночність, а у вдалому поєднанні зарекомендує кожну паняночку незалежно від фігури стильною і з хорошим смаком. Головне, правильно пліссе поєднувати.

З ременем чи пояском замість невиразної талії

Розширений донизу А-силует спідниці створений для того, щоб підкреслити талію. Навіть далеко не осина матиме стрункий вигляд. Не нехтуймо цим і «підперезуймо» все: обтягуючі светри, широкі блузи і навіть розтягнуті футболки.

З широким оверсайз светром замість кофтинки свого розміру

Таким, щоб аж тонути в ньому. На цьому об’ємному контрасті плісе видаватиметься більш невагомим, а фігура – тендітнішою. Ще стильно заправляти в спідницю лише один бік светра – наче незграбно і наспіх. І закочувати рукава, оголюючи і підкреслюючи тонкі зап’ястя.

Читайте також: З чим носити оверсайз

З футболкою замість блузи

Так-так, зі звичайною бавовняною спортивною футболкою. Хочете – з принтами, хочете – з однотонною. Така комбінація дуже «омолоджує»: спідниця вже не сприймається надто консервативно, а ви – скидаєте мінус 5 років. З кедами, кросівками чи балетками – ще мінус 5 🙂 – у здатності швидко і з комфортом пересуватися.

З косухою чи бомбером замість кардигану чи плаща

Це по-батярськи, по-рокерськи, але повірте: кожен, хто вас побачить у такому поєднанні, відреагує словами: «Ого, яка ти модна!» Бо це справді модно і цікаво. Головне (і це стосується не лише комбінації з косухою), обирайте правильну довжину спідниці плісе: вона має закінчуватися не на найширшому місці гомілки, а трошки нижче – під ним: так ноги здаватимуться тоншими.

За допомогою правильно підібраному одягу тоншими можна зробити не лише гомілки, а й фігуру загалом – як саме, написали тут: 5 секретів, як виглядати стрункішою.