Як підібрати зачіску, колір волосся, одяг і стиль загалом так, щоб самій собі подобатися у дзеркалі і викликати захват в оточення? Вічне жіноче питання. Хтось завжди чітко знає, що йому личить і наче з народження малює ідеальні стрілки. Хтось приходить до більш-менш вдалих поєднань самотужки – методом проб і помилок. А комусь допомагають професійні стилісти, за немалі гроші.

Ситуацію вирішили виправити в Прибалтиці: ризька імідж-студія Bogomolov’ Image School вже давно втілює проєкт «Перевтілення» – «коректує» зовнішність звичайних латвійок, причому безкоштовно. Аби заохотити жінок собою займатися, «врятувати» тих, хто вже втратив надію змінитися або знайти свій стиль, підтримати тих, хто зараз у непростій життєвій ситуації і така кардинальна зміна іміджу – переший крок до кардинальних змін у житті. І передусім показати: всі жінки вродливі, потрібно лише підкреслити їхні плюси – підібрати зачіску, колір, стиль одягу.

Над цим, власне, й працюють візажисти, перукарі й стилісти Bogomolov’ Image School і повністю перевтілюють мешканок Риги. Серед них, до речі, аж три жінки родом з України. Є й вчителька, медсестра, службовець, лікарка, науковець, пенсіонерка, домогосподарка, фармацевт, навіть власниця автосервісу. Є й 35-річні, і 60-ти – чи вгадаєте, хто є хто і кому скільки років? 🙂


Людмила й Тамара, 65 років, близнючки, лікарки-стоматологи

Світлана, 37 років, викладачка в університеті

Лідія, 43 роки, бухгалтерка

Маіріта, 36 років, операторка

Йоланта, 39 років, працівниця пошти

Юлія, 41 рік, фінансистка

Ілона, 47 років, вчителька школи

Брігіта, 36 років, домогосподарка

Ельвіра, 36 років, домогосподарка

Галина, 68 років, викладачка фізики

Аліна, 49 років, телефоністка

Наталі, 41 рік, менеджерка

Інга, 50 років, лікарка

Інгеборга, 35 років, директорка з маркетингу

Жанар, 40 років, власниця івент-агентства

Ірен, 42 роки, дизайнерка інтер’єрів

Аннета, 34 роки, менеджерка

Лоретта, 55 років, біолог

Лінда, 52 роки, економіст

Ірена, 65 років, пенсіонерка

Хелена, 40 років, працівниця молодіжної служби

Вілма, 50 років, менеджерка

Юрате, 42 роки, флористка

Тетяна, 63 роки, пенсіонерка

Наталія, 38 років, вчителька у школі

Міла, 54 роки, підприємиця

Кларисса, 58 років, підприємиця

Йоланта, 52 роки, підприємиця

Дайва, 38 років, консультантка

Асель, 33 роки, домогосподарка

Ви помітили, дівчата, що на фото після перевтілення у героїнь цього проєкту навіть змінилася посмішка? Стала впевненішою, звабливішою або м’якшою.

Сподіваємося, серед цих типажів ви знайдете щось підходяще для себе і, хтозна, можливо теж ризикнете змінити колір, зачіску, взяти до рук помаду чи рум’яна і замість безрозмірних джинсів одягти якісь модні брючки чи спідницю. Гайда! 🙂