Шістнадцятирічна співачка Darisha випустила нову відеороботу на сингл «Коси», в якій вперше показала свою маму. Тут вона розкриває силу родинного зв’язку від мами до доньки, від бабусі до онуки, заплітаючи спогади й історії поколінь у довгу дівочу косу.

Сингл «Коси», який Darisha написала разом із незмінним автором її пісень співаком ADAM, – про почуття та підтримку кожної важливої людини в нашому житті. Зараз, у непрості часи, багато хто розділений кілометрами й кордонами, і єдине, що залишається незмінним, – це зв’язок та цінності. Мама тримає нас за руку в найскладніші моменти життя, навіть коли її немає поруч. І хоч як би нам було складно, ми завжди відчуватимемо підтримку найріднішої людини.

«Традиції, які для нас були звичними, наразі на відстані набирають нових сенсів, бо саме сьогодні ми почали більше розуміти, як важливо мати й відчувати зв’язок з найріднішими людьми. Я запросила мою маму взяти участь у відеороботі «Коси». Адже ті почуття теплоти та ніжності, про які співаю, змогла б передати лише з нею. Заплющуючи очі, хоч де б я була, хоч які б емоції переживала, завжди згадую, як мені було спокійно та затишно, коли мама розчісувала мені волосся й заплітала його в косу. В ті моменти я відчувала захист і спокій. Дуже сподіваюся, що пісня сколихне такі ж спогади в кожного слухача й стане тригером у хорошому сенсі цього слова», – говорить Darisha.

У музичному відеокліпі «Коси» родинні зв’язки втілені через обряд плетіння коси, який об’єднав кілька поколінь, від малих до дорослих

Гребінець, яким мати розчісує коси, відображає вічний символ традицій та спадщини, що передається з покоління в покоління. Коса, яку прикрашено колоссям, символізує добробут і злагоду. Маки та червона стрічка втілюють символ боротьби. Дитячі руки, що вплітають жовті стрічки з квітами, символізують надію та світло, що присутнє в кожному з нас. Військовий, який додає орнаментовану стрічку у волосся є символом  непохитного захисту нашого мирного неба та щасливого майбутнього поколінь. А бавовна в косі символізує наше прагнення бути самостійними та незалежними.

У зйомках використовувалось традиційне лляне вбрання та прикраси від українського бренду «Мальви», що відтворює автентичні речі та дає можливість зберегти історичну спадщину нашої нації. 

Сингл вже доступний на музичних платформах.