У Києві пройшов закритий допрем’єрний показ одного з найочікуваніших фільмів року «Наполеон» з Хоакіном Феніксом у головній ролі. Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.

Безжалісний у бою, тиран у власній країні, а також творець однієї з найбільших імперій світу, який прийшов нізвідки і одним з перших в історії продемонстрував, що лідером може стати представник будь-якого класу. 

Успіхи Наполеона на полі бою переповідають у легендах. Його тактичний хист і нещадна репутація були настільки величними, що сім світових держав мусили об’єднатися в єдину коаліцію, аби перемогти його. Проте поза полем бою його одержимість Жозефіною – коханкою, дружиною та імператрицею – визначала його життя так само, як і будь-яка битва.

На червоний хідник епічної історії завітало чимало кіноманів. За музичну атмосферу вечора відповідав DJ Саша Димов. Головну фотозону було прикрашено композицією, спеціально створеною квітковим маркетом Flowerpot.

Пригощали: Jack Daniel’s, Lamandin, Miller.

Партнери фільму: MAKEUP, Bolt, Атлетіко.