Андрій Бармалій (Andrii Barmalii) – геній саксофона й вільна людина. Ця небезпечна суміш, що завдає суб’єкту ран, польотів, самотності й катарсису, зробила його не просто відомим у музичних колах, а незамінним і культовим. 

Це кроссекторальний митець, композитор, перформер. Він досліджує і документує свій світ музикою – щирою, простою, іноді красивою. Він багато працював в музичних командах, театральних перформансах – з останніх «Кабаре на кордоні» і «Місто Марії», співпрацював із гуртами «Циферблат», Hyphen Dash та CHUBAREENE, грав джеми з Otoy, записував треки з «Тонка», Ratmir Bilodid, гуртом Дно.

Протягом 2023 року Андрій Бармалій створив десяток перформансів, музикував в рамках українських та міжнародних фестивалів. 1 вересня представив свій дебютний альбом autopotrtrack, де звучать не колективні, а персональні композиції-висловлювання. 2023 року вийшов його перший кліп на композицію «Я нормально», де музикант виступає ще і як перформер.

10 лютого на сцені Bel Etage Andrii Barmalii зіграє великий імерсивний мистецький акт «До Ля» з 6 частин, в якому обʼєднає 24 митці та мисткині,  серед яких Oleksandr Yavdyk, Khrystyna Kirik, Denis Arkharov, Yevhen Pugachov, Stanislav Diachenko, Maryan Karpinskyi

«До Ля»

І. Поклик до мандрів, Andrii Barmalii (саксофон):

Andrii Barmalii – музичний алхімік або учоний. Подорожує незнаним простором, вступає в контакт з непонятними силами, ходить до драконів, конструює музикооживлятор. Бо музика – це магія. Або наука.

ІІ. Допомога сил надприродних, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk (саксофон, ударні):

Oleksandr Yavdyk музикує на барабанах, митець-стихія, багаторукий шива. Багато де був в музиці, знає багато стежок і як туди ходити, легко переміщується в різних вимірах. Герої переступають разом за «межу» – без смолтоків, через відкритість і свободу дій – мультікор, відверта розмова мовою музики.

ІІІ. Зустріч із жінкою, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Khrystyna Kirik (саксофон, ударні, препарований контрабас):

Krystyna Kirik – саундартистка, просвітниця, досліджує взаємодії та випадковості. Разом пізнають хаос – джерело життя всього, що живе, і смерть всього, що вмирає – щось не маніфестоване, безкінечний вирій можливостей та ймовірностей, в якому може щось відбутись або ні.

IV. Шлях випробувань, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Khrystyna Kirik х Denis Arharov (саксофон, ударні, контрабас, цифрове піаніно):

Шлях випробувань випробовує. Буквально. Вони борються з демонами так, щоб інші могли взагалі боротися з реальністю.

V. Апофеоз, Andrii Barmalii x Oleksandr Yavdyk х Yevhen Pugachov x Maryan Karpinskyi x Stanislav Diachenko (саксофон, ударні, гітара, гітара, бас)

VI. Свобода жити, 24 митця і мисткині:

Перехід вічності в час, розпад одного на двоє, а тоді на багато. Колискова Буття.

Українська інструментальна сцена давно не знала такого інтелектуального і чуттєвого музиканта. З Бармалієм усе ясно без слів. Тільки дихання і саксофон.