Особливістю цієї прем’єри є формат променаду, де використовуються різні локації простору для створення глибокої імерсивності глядача у події. Це повноцінний Site-specific. Дійство максимально зорієнтовано на обігрування і взаємодію із локацією, в якій відбувається – Кабінет-музей композитора Лятошинського у знаменитому будинку Роліт по вулиці Богдана Хмельницького, 68, який є впізнаваною точкою екскурсійних маршрутів столиці.

Імерсивна вистава «Гра в хованки з паном Лятошинським» розкриє це знакове для міста й української культури місце, закохає наших глядачів у цю будівлю з її виразною й атмосферною архітектурою та історією, розкішним під’їздом, «кіношним» ліфтом, самою квартирою Лятошинського, фасадом, всіяним меморіальними дошками українським митцям.

Перформери й музиканти під час вистави безпосередньо взаємодіятимуть із глядачами, провокуватимуть їхнє переміщення будівлею, занурюватимуть у незвичну атмосферу.

У самій назві «Гра в хованки з паном Лятошинським» закладений ігровий момент і пропозиція до взаємодії

 В основу «Гри в хованки…» покладений музичний твір однієї з цікавих та найпрогресивніших композиторок нового покоління – Яни Шлябанської, який поєднуватиме електронну музику із живим вокалом та звучанням інших інструментів наживо, зокрема альта й фортепіано. Музика створена спеціально для цього проєкту, а електронна партія буде виконуватися композиторкою наживо, перетворюючи її на учасницю самого дійства.

Родзинкою проєкту також є сучасний танець як одна зі складових дійства.

Важливою також є й візуальна складова проєкту. Вистава тяжіє до популярного у світі напрямку – «театру художника».

Режисер проєкту Богдан Поліщук є знаним сценографом, тож його вистави завжди мають максимальну візуальну виразність. Спеціально для проєкту художницею Оленою Поліщук були створені ефектні костюми для перформерів, які можна розцінювати і як самодостатні мистецькі роботи, і як основні візуальні акценти вистави. Проєкт також є однією з перших подій щойно створеної Тетяною Гомон Громадської організації «Фундація Лятошинського», яка стане новим етапом у розвитку й функціонуванні кабінету-музею.