Киянка Ангеліна Усанова переможно представила Україну на міжнародному конкурсі краси Miss Eco International-2024, фінал якого відбувся в каїрському Triumph Hotel, у Єгипті. Головною метою конкурсу є популяризація важливості дбайливого ставлення до нашої планети та екології. Переможниця конкурсу стає Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища та отримає можливість реалізовувати важливі проєкти на благо планети.

«Я неймовірна щаслива, що привезла в Україну титул такого рівня. Вже за місяць я стану Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища, щоб ще раз доносити до світової спільноти голос України, наголошувати на проблемах постраждалої природи, які несе вторгнення рф в Україну. Сьогодні я радію перемозі і вдячна за підтримку всім прихильникам. Особлива подяка моїй команді, яка в стислі терміни впоралась з підготовкою до конкурсу краси світового рівня», – поділилася враженнями Miss Eco International-2024 Ангеліна Усанова.

Тріумфальній перемозі Ангеліни Усанової на конкурсі краси Miss Eco International-2024, який тривав майже 10 днів в різних містах Єгипту, передувала напружена кількамісячна підготовка

Авторкою ідеї національного та еко-костюмів стала український дизайнер Леся Патока. Національний костюм Ангеліни Усанової «Фенікс» був створений повністю з ресайклу. Для вбрання було використано більше 1500 пластикових ложок та більше 500 пластикових ножів, які майстри знайшли на сортувальній станції.

Головний убір створений із шматків пластику та пластикових ножів. На секонд-хенді дизайнери шукали гардини, тюлі та штори. Камінці і стрази на сукні – не коштовні кристали від Swarovski, а зібрані із суконь, топів та майок, знайдених, знову ж таки, на секонд-хенді.

Так само як і національний костюм, це вбрання створено із ресайкл-матеріалів та розкриває одну із світових екологічних проблем. Корсет сукні оздоблений пластиковими пляшками червоного і чорного кольору, а також деталями, вирізаними з будівельних трубок. Створити еко-костюм було складніше, ніж національний костюм, адже це костюм-трансформер. У костюмі приховали більше 5 метрів запринтованої тканини, яка під час виходу на сцену повинна створити ефект виверження потоків вулканічної лави.

Еко-костюм Ангеліни Усанової мав назву «Світ у вогні»

Кліп на пісню «Earth», з якою Ангеліна виступила на Конкурсі Талантів Miss Eco International-2024, був презентований нею спеціально для Дня Землі, який відзначається 22 квітня.

Відеокліп зняли в Києві, в холі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, бо саме там розташоване велетенське панно «Біль землі», основною темою композиції якого є нагадування того, що наука повинна бути направленою на захист життя на Землі. І аж ніяк не навпаки.

За сюжетом герої кліпу відвідують незвичний атракціон, де за допомогою спеціальних технологій кожен із бажаючих може фізично «відчути Землю». Ангеліна постає в образі вищого розуму – головної складової цієї технології, саме вона транслює візії у мозок інших героїв кліпу та контролює їх відчуття. «Якби наша планета була людиною, які відчуття її б переповнювали?» – так розповідає про задум кліпу Ангеліна Усанова.