Бальзам для губ

Шкіра на губах тонка та чутлива, тому різноманітні зовнішні фактори здійснюють на неї сильний вплив. Це низькі та високі температури повітря, вітер, сонячні промені. Для збереження привабливості, пружності та захисту використовуються косметичні засоби. Один із таких – бальзам для губ. Це ідеальне рішення для запобігання проявам зазначених факторів. Щоб це було саме так, дуже важливо правильно підібрати доглядовий засіб. Навіть попри те, що його основне завдання – зволоження шкіри та збереження в ній вологи.

Яким буває бальзам для губ: основні різновиди

Під загальною назвою приховані різні засоби, які дають той чи інший ефект. Серед найпоширеніших:

  • аптечні. Вони мають властивості відновлювати пошкоджену шкіру на губах. Також можуть використовуватись як додатковий засіб при лікуванні герпесу;
  • зволожувальні. Відмінне рішення для теплої пори року. Вони зберігають вологу в шкірі, тим самим зберігаючи гідробаланс. У складі таких бальзамів можна знайти гіалуронову кислоту, вітамін Е;
  • живильні. Утворюють на губах захисну плівку, яка запобігає обвітрюванню, сухості. Вона навіть може захищати від негативного впливу сонячних променів та вірусів. У складі містяться антисептики, олії, які в тому числі можуть мати загоювальні властивості;
  • натуральні. Продукція з природними компонентами містить олії, віск, пантенол. Здебільшого в них немає інгредієнтів тваринного походження;
  • з відтінком. Палітра не дуже широка, однак можна підібрати такий тон, який підійде саме вам. Використовувати вдасться незалежно від сезону та часу доби, зазвичай є окремим засобом.

Особливо популярні влітку бальзами з захистом від ультрафіолету, адже він робить губи значно менш привабливими, вони пересушуються, страждають від інших проблем.

Бальзам для губ Carmex

Як правильно обрати 

Коли обираєте бальзам для губ, варто зважати на деякі важливі фактори, насамперед на пору року. Якщо шукаєте засіб для літа, то обов’язково звертайте увагу на продукти з маркуванням SPF та наявність компонентів, що зволожують, у складі. Зимові бальзами мають насиченішу структуру, більше поживних речовин.

Далі зважайте на призначення. Якщо губи потріскані, лущаться, є дрібні тріщинки та ранки, варто зупинитись на лікувальному бальзамі (він має містити напис «repair»). Коли прагнете отримати, крім делікатного догляду, ще й колір, то звертайте увагу на продукти 2 в 1 або ж помади-бальзами. Якщо для вас головне – простий, але якісний догляд, то варто придбати базовий зволожувальний бальзам із легкою текстурою, воском та оліями.

Потрібно також звертати увагу на склад. Якщо у вас алергія на певні компоненти (наприклад, мед), то перевірте, чи немає їх у засобі. Врахуйте форму випуску – подумайте, який вам буде зручніше за все використовувати: стік чи твердий бальзам, який наноситься пальцем. Бажано понюхати засіб, адже запах може бути досить насиченим, а це не всім подобається. Якщо купуєте в інтернет-магазині, то поцікавтесь з приводу цього питання у консультанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: