От тільки не треба зараз манірно-осудливо фікати, бо йдеться не про силіконові качині губи, а про омолодження своїх, природних. Зрештою, у “силіконі” (точніше, філерах) нічого поганого теж нема, якщо це в міру, виключно для корекції форми чи об’єму і зроблено професійним досвідченим лікарем-косметологом.

Саме до такого й звернулися – до Тетяни Кобець, власниці косметологічного центру KeyMed, лікаря дерматолога-косметолога, у якої п’ятнадцять років досвіду і записи на місяць вперед не лише на губи, а й обличчя і тіло. Проте корекція губ, каже сама Тетяна, одна з найпопулярніших процедур.

Корекція контуру губ: що це і для чого

Нашій редакторці корегувати, власне, було нічого – на форму губ не скаржилася, за розміром не гналася. Непокоїло інше – перші зморшки навколо контуру. Помічали ж, напевно, й у себе вже. У когось вони з’являються аж після 45-50, у когось уже в тридцять, як борозди, – все залежить від міміки. У нашої редакторки вона рухлива, і рік по року «відкладається» у зморшках-пір’ячках. От для того, щоб їх попередити чи зменшити, вже давно, виявляється, розробили таку процедуру, як корекція контуру губ, або контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти.

«Це не «надути» губи, – підкреслила Тетяна Кобець на консультації. – Це передусім омолодити шкіру навколо них і, скажу так, зафіксувати, зробити чіткішим контур за допомогою спеціального препарату. В його основі загальновідома гіалуронова кислота. Вводиться тоненькою голкою навколо губ і, мов каркас, окреслює і підтягує їх. Зморшки розгладжуються, шкіра тонізується і стає значно молодшою».

«Власне, ціна мене не лякала – вона цілком посильна, а в перерахунку на рік і поготів, – зізналася наша редакторка. – Хвилювало трошки інше: чи боляче, чи дуже видно, чи можна одразу в люди, чи помітять подруги і що скаже чоловік». За словами Тетяни Кобець, процедура робиться зі знеболенням, триває максимум годину, після неї два-три дні можливий набряк – усе-таки підшкірне втручання, у місцях введення голки, звичайно, можливий синець, потім губи повертають свою природну форму, але стають пружними, наповненими.

Ефект тримається рік, коштує процедура від 6000 гривень, залежно від проблеми

Читайте також: Вся правда про нарощування вій

Омолодження губ: ефект і… реакція чоловіка

«Так і є, – поділилася редакторка. – На губи нанесли знеболювальний гель, почекали хвилин двадцять, поки він подіє, а потім я просто заплющила очі, щоб нічого не бачити:) Звичайно, я відчувала, що з моїми губами щось роблять, але все терпимо і швидко. Рука ж у лікаря набита. Легкий набряк з’явився одразу, тому я подумки подякувала собі за завбачливе рішення зробити процедуру в п’ятницю ввечері, напередодні вихідних, та ще й коли чоловік у відрядженні. Відсиділа ці дні вдома, хоча виходила і в магазин, і на базар – люди, принаймні, не сахались. Навпаки, набряк був дуже еротичним:) – губи майже Анджеліни Джолі і, відверто кажучи, не заперечувала б такі залишити. Але тоді б це була не я. А так і колежанки, і колеги мне в понеділок упізнали, деякі вдивлялися уважно, мовляв, щось змінилося, але незрозуміло що. «Посвіжішала якось. Виспалась нарешті?», – питали.

Чоловік, повернувшись з відрядження, взагалі б не помітив, якби я не зізналася, але цілуватися брався охоче – «щоб розкуштувати різницю»:) Очевидної й справді нема, але зморшки зникли – не ті, що від посмішок, а ті, які з віком не прикрашають, і загалом губи стали… соковитими, майже як у 20 років. Це класна омолоджуючі процедура, яку зараз роблять майже всі зірки, але не зізнаються, а приховують за кокетливим «це все поцілунки і чудодійний крем». Я не приховую і наступного року повторю».

До речі, омолоджуючі процедури є і для шкіри навколо очей, і для шиї та декольте, і для рук – зон, які найбільше виказують наш вік. Усі чули про «уколи ботоксу», каже Тетяна Кобець, але мало хто знає, що насправді є цілий напрямок антивікової косметології: ін’єкційної – мезотерапія, біоревіталізація, біоремоделювання Profhilo, векторний ліфтинг та апаратної – електропорація, мікротокова терапія, радіохвильовий ліфтинг, фотоомолодження. Вони діють м’яко, делікатно, не перетворюючи обличчя на застиглу маску.

Якщо якусь із цих процедур спробуємо, обов’язково чесно розповімо. Так само чесно, як розповіли про тейпування – що це таке і чому жінки масово обклеюються пластирями читайте тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: