У Fairmont Grand Hotel Kyiv 24 січня відбулася Перша щорічна Міжнародна бізнес-премія «Business Gravity 2024. TOP-100». На ній нагородили бізнесменів, волонтерів, представників креативних індустрій, лідерів в різних галузях, за вагомі внески у трансформацію та модернізацію українського бізнесу та волонтерського руху. Серед медіапартнерів заходу були й «Українки».

Ведучими вечора були Юрій Горбунов та Лілія Ріпка. В рамках заходу відбувся благодійний аукціон, на якому було зібрано 348600 гривень. Кошти будуть направлені на медичну реабілітацію дітей з центрів «ЯМаріуполь.Київ».

На аукціоні були представлені наступні лоти: герб зі сталі, яку виробляли на заводі Азовсталь від сім’ї Нерсесян; статуетка у вигляді тризубу, підписана Валерієм Залужним; Прапор України; картина Дмитра Ачкасова «Самотність. Свята рідного краю»; костюм від бренду Vivons; ексклюзивна сукня від ONE LUXY; футболка із надписом «Freedom» з автографом Олександра Усика; лампа Achille Castiglioni; ікона Архангела Михаїла; картина Sarah Galvani Art: «Формула Переможця»; картина «Фенікс» від Ганни Яхно; картина В’ячеслава Займака «Народження золотої України»; картина Оксани Фурса «Таврійський Бик»; костюм українського чоловічого бренду YARMICH з індивідуальною корекцією по фігурі; картина Вікторія Башликова «Життя»; картина Олега Маламужа «Український танок»; три години на ексклюзивному транспортному розважальному засобі від Limuzine & Party Bus; діагностика та повний ремонт автівки від Armor Car.

А ще на гостей очікував концерт відомих українських виконавців: Олени Тополі, Влада Дарвіна, СолоХи, Софії та Марусі Нерсесян, дуету Anna Maria, Максима Бородіна, Люсі Кави, RAZO, Сергія Мироненка, Анни Крівець, Dima Prokopov, DJ Starkov, Софії Єгорової. Ці артисти постійно беруть участь у благодійних заходах та багато волонтерять.

Також у цей вечір відзначили спеціальними нагородами досягнення українських та міжнародних компаній, представників креативних індустрій, спортсменів, волонтерів, лікарів, освітян.

«Міжнародний благодійний захід, організаторами якого є ГО FENIX CHARITY, створений для справжніх патріотів України, підприємців та лідерів різних векторів бізнесу «Business Gravity. TOP-100». В цей вечір ми не тільки відзначили нагородами найкращих лідерів у різноманітних галузях, а ще й зібрали кошти завдяки благодійному аукціону на допомогу дітям із  центрів «ЯМаріуполь.Київ», – розповіла засновниця премії та голова ГО «FENIX CHARITY» Марина Філіпенко.

ГО FENIX CHARITY опікується дітьми з центрів «ЯМаріуполь.Київ», які наразі потребують гуманітарної та медичної реабілітації. «ЯМаріуполь» – це масштабний проєкт, де маріупольці працюють для маріупольців та допомагають тим, хто був змушений покинути рідні домівки. В центрах «ЯМаріуполь.Київ» надають гуманітарну, медичну, психологічну та юридичну допомогу, функціонує дитяча кімната та працює побутовий центр. Також регулярно проводяться розважальні заходи для дітей та дорослих – майстер-класи, екскурсії та свята.