В Українському Домі 10 березня відбудеться спецпоказ фільму «Як там Катя?» та зустріч із режисеркою стрічки Крістіною Тинькевич. Показ відбудеться в рамках проєкту «Кінопростір» – спільної програми Українського Дому та Української Кіношколи.

Драма «Як там Катя?» – дебютна повнометражна робота Крістіни Тинькевич. Світова прем’єра фільму відбулася в серпні 2022 року на 75-му Міжнародному кінофестивалі в Локарно, де картина виборола дві нагороди: приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко та спеціальний приз журі Ciné+.

У жовтні 2023-го фільм переміг у національному українському конкурсі від кінофестивалю «Молодість» на Гамбурзькому кінофестивалі

Лікарка швидкої допомоги Аня (Анастасія Карпенко) сама виховує 12-річну доньку Катю. Трагічний випадок – Катю збило авто – вихоплює Аню з круговерті одноманітних сірих днів. Адвокати водія пропонують чималі гроші, щоб справа не дійшла до суду. Щодня Аня бореться за те, щоб її донька отримала якнайкраще лікування. Дівчинка потребує дорогих ліків, і найлегший спосіб їх придбати та врятувати дитину – погодитися на пропозицію знахабнілого винуватця ДТП і взяти від нього гроші…

Після перегляду гості «Кінопростору» матимуть нагоду взяти участь в обговоренні фільму з режисеркою Крістіною Тинькевич

Спецпоказ та зустріч із командою фільму «Як там Катя?» відбудеться 10 березня в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2). Початок показу о 18.30.