Ювілейний фестиваль «Країна Мрій», якому виповнилось 20 років, став наймасштабнішим за всю свою історію та, попри труднощі, повʼязані з війною, продовжив виконання своєї місії зі збереження та популяризації української культури, фольклору, народних ремесел. Та вчергове підтвердив статус міжнародного, завдяки участі іноземних артистів з Великобританії, Японії та Індії – спеціальними гостями фестивалю стали Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі та Посол Індії в Україні Харш Кумар Джейн.

«Країна Мрій» залишається найбільшим етнічним фестивалем та найдавнішим музичним фестивалем, що проходить в Україні з 2004 року

У підсумку двадцятирічної діяльності цей культовий фестиваль відіграв і продовжує відігравати надзвичайну роль у формуванні національного самоусвідомлення сучасного українця.

Цьогоріч команда організаторів та однодумців на чолі зі знавцем та промоутером українського фольклору Олегом Скрипкою облаштувала на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка дві великі музичні сцени – етнорок та фольклорну, 16 тематичних майданчиків, серед яких книжковий ярмарок, алея майстрів і крафтярів, дитяча галявина, кримськотатарська сцена, простір «Японський сад», волонтерська галявина, а також новинки фестивалю – духовна містична сцена, поетична майстерня.

Загалом на сценах фестивалю свою творчість представили понад 39 етнічних та фольклорних  гуртів

Традиційно час проведення літнього фестивалю припав на народне свято Купала, тому ювілейна «Країна Мрій» була відкрита традиційним українським обрядом Купайлиці – прикрашання стрічками купальського деревця.

Також на фестивалі збирали гроші на благодійність, зокрема на Третю штурмову бригаду та дитячу лікарню «Охматдит».