З 25 квітня в широкому прокаті стартує сімейна комедія «Крашанка» про непросту, але напрочуд дотепну родину Забіяк, що збирається за родинним столом після довгих років розлуки. Хтось прагне сімейного затишку, хтось нарешті знаходить час розібратися в собі, а от головний Забіяка будує ракету, щоб запустити її на москву під Великдень. Сучасні виклики вимагають креативних рішень – чи вдасться Іванові здійснити задумане?

Офіційний трейлер стрічки: https://youtu.be/sNddLEpcQLA 

У фільмі глядачі зустрінуть три покоління Забіяк, яких зіграли Станіслав Боклан, Володимир Гладких та Михайло Пулянський. Зокрема, Володимир, який за сюжетом грає легковажного Яріка, який намагається «відкосити» від мобілізації й протягом фільму проходить певну трансформацію та врешті змінює цінності, вважає, що наразі кіно, а особливо комедійне, на часі: «Комедія – це єдиний інструмент, який допомагає нашому населенню. Серед цього бруду, серед цього болю і крові, які нам приносить війна, комедія – це та штука, яка, в першу чергу, підтримує наш морально-психологічний дух. Я вважаю, що просто відкривши стрічку новин, люди й так мають достатньо драми: адже щодня ворог бомбить наші міста, щодня, на жаль, гинуть люди. Я вважаю, що комедія – це те, що має підтримувати».

А «Крашанка» – не просто комедія, а ще й фільм з глибокою мораллю

А от Артурові Логаю дісталася роль свідомого юнака, який бере в руки зброю і долучається до місцевої ТрО. Артур з теплом згадує ті миті, коли вдавалося попрацювати в кадрі спільно з Олесею Жураківською та Станіславом Бокланом, для яких, до речі, сценаристи спеціально писали ролі: «Для мене велика честь і велика насолода працювати з такими людьми. Хвилини спілкування з ними, хвилини роботи з ними в кадрі – для мене це наповнення».

Стрічку виробництва Mamas Production за підтримки FILM.UA та StarLightMedia фільмували в жовтні 2023

Акторка Даша Легейда пригадує, що найкрутішим був досвід знімання однієї зі сцен в холодному озері. Проте це аж ніяк не зіпсувало теплу атмосферу на самому майданчику: «Це чи не найкращі враження за всю так звану карʼєру – потрясаюча команда професіоналів всіх цехів працювали як єдиний організм. Працювали на результат. Працювали з любовʼю»,  – додає виконавиця ролі молодшої доньки Івана Забіяки, що, за сюжетом, має проблеми зі стосунками з одруженим чоловіком та як мати-одиначка виховує сина Мишка. «Крашанка» – фільм про вічні традиції, які здатні зблизити будь-яку родину. Тут гумор –справжня терапія, а історія про побудову та запуск ракети на москву – візуалізація бажання чи не кожного українця. Тож…натискаємо кнопку і зустрічаємо сімейну комедію, яка зробить ворогам гаряче, у кіно вже з 25 квітня 2024 року.