З нагоди першого публічного показу довгоочікуваного фільму в київському кінотеатрі «Оскар» зібралися українські виконавці, актори, політики, журналісти, друзі й родина творчої групи.

Картина занурює глядача в атмосферу 90-х – епоху молодості Кузьми: музику, картатий кричущий стиль та романтичні сподівання молоді. Особливою родзинкою картини є культова музика Скрябіна.

За сюжетом звичайний хлопець, музикант-початківець Кузьма за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді»

Там він хоче обміняти раритетну автівку на омріяний шестисотий «Мерседес» у відомого колекціонера. Кузьма обіцяє своїй коханій дівчині Барбарі повернутися додому на крутій тачці, а хлопцям з гурту – обов’язково встигнути на виступ. Але вже з перших хвилин подорожі стає зрозуміло: усе пішло шкереберть. Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу та шлях до мрії, сповнений карколомними пригодами.

Знакова подія зібрала чисельних представників преси, команду і зірок фільму, велику кількість зіркових гостей

Фільм представляли актор Іван Бліндар, актриса Марія Стопник, продюсери фільму Олексій Терентьєв, Ольга Пантелеймонова, Юрій Артеменко й представники БФ ім. Кузьми Скрябіна. Гостями показу також стали друзі, гурт «СКРЯБІН» і родина Андрія Кузьменка – дружина Світлана та донька Барбара.

Особливими гостями заходу стала низка топових музикантів, які працювали над саундтреком – Wellboy, Женя Галич та гурт O.TORVALD, ТНМК, Тіна Кароль, Антитіла та панк-бенд STRINGY! Це безпрецедентна для українського кіно колаборація, адже улюблені всіма 16 пісень Кузьми переспівали спеціально для фільму.