У ТРЦ Республіка Парк 13-14 квітня відбувся благодійний фестиваль STAR FEST від сміливого бренду «Така Мама» https://www.takamama.com.ua/  Основною метою заходу був збір 120000 грн. для психологічної реабілітації дітей загиблих військовослужбовців. Організаторам разом з партнерами та гостями вдалось зібрати більше 76000 грн. та передати Фонду «Україна на долонях».

«Така Мама» (раніше «СуперМама – це я»), бренд, який займається організацією заходів для жінок та мам вже понад 5 років, невпинно покращує якість, наповнення та корисність заходів, сміливо повернувся до організаційної діяльності під час повномасштабної війни, щоб підтримувати благодійні фонди та дарувати українським сім’ям можливість проводити час цікаво і корисно.

STAR FEST – це перший захід бренду, який відбувся в ТРЦ із залученням аудиторії в більш як 8 тисяч людей

Формат новий для бренду, адже зазвичай фестивалі відбуваються у більш камерній та закритій обстановці, проте захід пройшов вдало і подарував чудовий настрій настрій усім відвідувачам.

Програма заходу включала такі зони: ярмарок з товарами українських виробників, на якому можна було познайомитись поближче з брендами і продегустувати органічну продукцію, придбати атмосферну свічку, в’язані вироби ручної роботи, прикраси, настільні ігри для дітей та дорослих, цукерки крафтового виробництва, одяг для малечі відмінної якості і багато іншого.

Зона з майстер класами для дітей та дорослих – діти мали можливість опанувати мистецтво приготування ролів з допомогою кухарів суші-ресторану, оригінально прикрасити еклери, розфарбувати шопер або пасхальні прикраси на власний смак за донат, виготовити свічку з вощини. Також школа робототехніки Робокод демонструвала маленьким відвідувачам, як просто і швидко кожен може підкорити магічний світ конструювання. Діти з захопленням спостерігали Тесла шоу від «Країни Мрій», яке відбувалось на сцені.

Кульмінацією заходу став концерт

Був виступ Люся Кава з зірковим майстер-класом з прикрашання еклерів від БКК, також запалювали Софія Егорова, MOROZOVA, Олена Усенко, РуханкоМен. Ведучими заходу були Ірена Петрушина та Богдан Корабльов.

За традицією бренду «Така Мама» відвідувачі взяли участь в розіграші цінних призів та безпрограшній лотереї. Навіть постійні гості, які є прихильниками бренду вже більше 5 років, були вражені масштабом заходу, рівнем організації та запропонованих активностей.