Чудова новина напередодні літнього туристистичного сезону! З 15 травня цього року припиняє діяти вимога пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту при в’їзді на територію Туреччини з території деяких країн, включаючи Україну.

ПЛР тест не вимагатиметься при в’їзді на територію Туреччини з території Австралії, Великої Британії, Китаю, Естонії, Південної Кореї, Китаю/Гонконгу, Японії, Литви, Люксембургу, Сингапуру, Таїланду, Китаю/Тайваню, України, В’єтнаму та Нової Зеландії.

При в’їзді на територію Туреччини з території інших країн до 31 травня 2021 року продовжувати діяти практика обов’язкової вимоги негативного ПЛР-тесту, що був зроблений протягом останніх 72 годин.

Посол Туреччини, зустріч з українською пресою
Посол Туреччини пан Ягмур Гюльдере з представницями дипкорпусу під час зустрічі з українською пресою. Фото: Сергій Комісаров, УКРПРЕС-ІНФО
В гостях у Туреччини

Радісну для українців новину підтвердив Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини пан Ягмур Гюльдере під час зустрічі з пресою та представниками туристичного бізнесу. Зустріч відбулася в київській резиденції Посла з нагоди 26-го Міжнародного туристичного салонуUITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм».

Туреччина завжди з любов’ю та повагою ставиться до українських туристів, – зазначив пан Посол. Він переконаний, що саме туризм зміцнює відносини між нашими державами і нашими народами. До речі, Ягмур Гюльдере добре володіє українською.

Наприкінці свого вітального слова пан Посол додав майже без акценту: «Щиро запрошую до Туреччини! Все буде чудово!».

Посольство Турецької Республіки в Україні, турбізнес, в'їзд до Туреччини
Представники Посольства Турецької Республіки в Україні в київській резиденції під час зустрічі з пресою і турбізнесом
Зустріч з Послом Туреччини в Україні, представники преси
Жіночу компанію українських журналісток гостинно вітала дружина Посла пані Седа Гюльдере
Представники туристичного бізнесу, Посол Туреччини в Україні
Представники туристичного бізнесу на зустрічі з Послом Туреччини в Україні
Безпечний відпочинок на будь-який смак

У рамках протидії COVID-19 Туреччина зміцнює свою позицію як один з найбільш безпечних напрямків і продовжує інвестувати в «Програму сертифікації безпечного туризму», що є однією з перших і найуспішніших ініціатив у світі. Програма визначає  широкий обсяг заходів для забезпечення охорони здоров’я місцевих та іноземних відвідувачів і турпрацівників.

Крім цього, в країні розпочалася вакцинація всіх працівників туристичної галузі, яка завершиться до початку літнього сезону 2021 року. Туреччина вживає всіх необхідних заходів, щоб гарантувати безпечний і здоровий туризм у 2021 році і прагне стати одним із найкращих варіантів безпечних подорожей для іноземних мандрівників.