Громадська організація “Жінки зі сталі” спільно з родинами українських військовополонених анонсують мирну акцію «Втрачений зв’язок», яка пройде 10 грудня 2023 о 13.00 на Майдані Незалежності. Родичі полонених українських захисників перебувають у повній невідомості про долю своїх рідних, росіяни грубо та безпрецедентно нехтують Женевськими конвенціями, позбавляючи українських військовополонених права на зв’язок з рідними та можливості отримувати від них посилки. Майже пів року процес обмінів повністю заблокований. Волею жорстокого й аморального ворога зв’язок розірвано. Рідні та близькі українських полонених захисників роблять усе можливе й неможливе, щоб прискорити їх повернення. Але без підтримки всього суспільства цього недостатньо.

Тож «Жінки зі сталі» закликають усіх небайдужих долучитися до мирної акції «Втрачений зв’язок» на підтримку українських військовополонених та їхніх сімей.

Важливо, щоб українська влада та суспільство почули нас та засвідчили намір разом із сім’ями українських полонених оборонців продовжити рішучу боротьбу за їх визволення. Акція мирна і має на меті єднання родин та всіх небайдужих людей доброї волі довкола спільної мети.

Зустрічаємося 10 грудня 2023 року о 13:00 на Майдані Незалежності! “Жінки зі сталі” з травня 2022 року об’єднує дружин, матерів, родичів українських військовополонених. Докладніше про організацію читайте тут. Щемливе, щире й відверте інтерв’ю із співзасновницею організації, дружиною азовця Наталкою Зарицькою читайте тут.