У середу, 22 листопада, у Києві розпочне свою роботу 7-й Український Жіночий Конгрес – унікальна платформа, яка формує порядок денний держави у сфері гендерної рівності.

Цьогорічний Конгрес відбудеться під гаслом «Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови». Він триватиме два дні, 22 і 23 листопада, і збере понад 50 спікерів і спікерок.

Як розповіла співзасновниця УЖК, віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк, загальна мета Конгресу – домогтися, щоб жінки були паритетною з чоловіками складовою відбудови України, щоб вони мали змогу впливати на процеси і рішення без дискримінації і «скляних стель».

Дискусії триватимуть на 8 тематичних платформах

Ще одна співзасновниця, народна депутатка Марія Іонова повідомила, що дискусії триватимуть на 6 тематичних платформах, а гостями Конгресу стануть Перша леді, членкині Уряду, народні депутатки, підприємиці, представниці громадянського суспільства і дипломатки. «Більшість спікерок – сильні жінки, які невпинно працюють на перемогу та розвиток країни в різних сферах. Вони мотивуватимуть жінок не боятися, а проявляти себе в бізнесі, освіті, державному секторі, реабілітації ветеранів і навіть на війні», – розповіла Марія Іонова.

За інформацією третьої співзасновниці УЖК Світлани Войцеховської, цього року вперше в історії буде вручено Відзнаку за досягнення у сфері жіночого лідерства.

Онлайн-трансляція 7 Українського Жіночого Конгресу триватиме 22 і 23 листопада орієнтовно з 10.00 до 18.00. Переглянути її можна буде на сайті УЖК www.womenua.today та на сторінках УЖК у соцмережах.