Увага всім, хто захоплюється гастрономією, історією або готується до пологів. Для вас запрацювали цікаві освітні курси, після одного з них навіть можна отримати роботу в якомусь престижному ресторані Мішлен 🙂 Переглядайте, обирайте і плануйте!


Онлайн-курс Ukrainian Culture: Understanding the Country and Its People

В ньому десять українських науковців та науковиць з різних галузей розповідають про найважливіші аспекти української культури: їжа, місто і село, мова, література, мистецтво та багато іншого. Курс розроблений Міжнародним фондом «Відродження», ЄС, Ukrainian Institute – Український інститут та EdEra, доступний 18-ма мовами і буде цікавий усім, хто прагне дізнатися більше про Україну. Українцям також. Посилання на курс тут.


Гастрономічний курс для українців кулінарної школи Парижа L’École de Paris des Métiers de la Table

Це одна з найстаріших паризьких шкіл столових ремесел, яка готує спеціалістів у п’яти різних сферах кулінарного мистецтва (boulangerie, pâtisserie, chocolaterie, l’hôtellerie, restauration) і щороку готує 1300 учнів, пише портал posteat.ua. І от ця школа запустила безплатний гастрономічний курс для українців, який триватиме 6 місяців і включатиме стажування на одному з підприємств. Українські студенти вивчатимуть особливості роботи у французьких крамницях, здобудуть практичні навички під супроводом шефів, вивчать самобутні регіональні рецепти французької кухні. Також важливою складовою курсу є відвідування різноманітних компаній у сфері харчування для якнайшвидшого працевлаштування.


Проєкт «Безпечне народження в умовах війни»

Це освітній проєкт про народження в умовах війни з фаховою інформацією про вагітність, пологи, післяпологовий період, а також з інструкціями, як діяти у ситуаціях, коли немає доступу до пологового будинку. На платформі savebirth.ua зібрані відео та тексти від експертів та лікарів, а також збирають досвід жінок.

Цей проєкт призначений для усіх жінок, їхніх партнерів чи партнерок, які готуються до пологів, і які хочуть бути озброєні збалансованою інформацією про цей процес і післяпологовий період, могли прийняти зважене рішення і знали, як діяти в екстреній ситуації. Проєкт «Безпечне народження в умовах війни» здійснюється за підтримки Європейського Союзу.