Фото Ахмеда Клейна

Златі Клейн 12 років і вона – нова чемпіонка світу зі змішаних бойових мистецтв (ММА) в категорії від 12 до 13 років у вазі до 40 кг. Після перемоги на Чемпіонаті, який проходить в Абу-Дабі, вона дістала прапор житомирських десантників – 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України і так позувала з ним для журналістів.

Цією подією поділилася служба зв’язків з громадськістю 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Тато дівчинки Ахмед Клейн розповів бригаді, що прапор юній спортсменці подарував один з військових 95-ї бригади на псевдо «Гуцул», з яким родина давно дружить. «Він та його побратими підписали прапор для нас. Вони наші фанати. А для нас це честь, бо вони справжні герої!», – додав батько чемпіонки.

Як розповіли у службі зв’язків житомирських десантників, родина Клейнів – це ціла спортивна династія родом з Оріхова. В їхній будинок влучила ракета, родина ледь врятувалася і змушена була виїхати до Запоріжжя. Злата має сестричку Марію – вони обидві є чемпіонками Європи з бойового самбо та є абсолютними чемпіонками України з бразильського джиу-джитсу. Марія теж готується до змагань і вже має титул дворазової Чемпіонки світу з ММА.

«Перемогу ми присвятимо ЗСУ та воїнам 95-й бригади», – сказав тато Ахмед видатних дівчаток.

Маємо дуже цікаву історію про ще одну українську силачку минулого Гапочка з Нікополя: історія про найсильнішу українку минулого, її стосунки з Іваном Піддубним та гирю коштовностей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: