Фото pershij.com.ua

На весь Ужгород, а тепер вже й всією Україною шириться новина: невідома містянка прикрутила до авто коханки свого чоловіка… фалоімітатор. Причому прикрутила на саморізи! А щоб коханка точно знала, за що і від кого, жінка додала записку: «З наступаючими! Будеш мати свій, а не лізти до чужих!».

Фото і новину опублікував закарпатський Перший канал pershij.com.ua. Реакцію коханки не зафіксували, на жаль.

Зраджені, обдурені жінки у гніві страшні! Маємо з цього приводу кілька цікавих історій:

Про «сукню помсти»

Її одягла принцеса Діана в 1994 році на велелюдний світський прийом: оксамит, глибоке декольте, міні вище коліна – порушення всіх протокольних вимог після офіційного оголошення про розлучення з принцом Чарльзом. Читайте тут.

Про Джулію Тофану, яка отруїла 600 чоловіків

«Допоможу стати вдовою. Недорого» – заінтриговані такою послугою, дівчата? А колись вона була дуже затребуваною і надавала її відома в XVII на всю Європу отруйниця Джулія Тофана, ім’ям якої навіть назвали отруту Aqua Tofana або вода Тофани… Читайте тут.

Про мексиканку, яка самотужки знайшла вбивць своєї доньки і помстилася

Міріам Родрігес вистежила викрадачів своєї доньки – аж десятьох! – і стала героїнею великої публікації в New York Times. На жаль, посмертно. Два роки тому її вбили бандити, яких вона переслідувала, і цинічно вбили саме в День матері. За те, що ця маленька жінка зробила неймовірне, на що не спромоглася навіть поліція. Читайте тут.