Вже завтра, 29 грудня 2022 року, у широкий український прокат виходить романтична комедія «Сусідка» виробництва компанії F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно, знята ще до повномасштабного вторгнення. Це легкий ромком, сповнений соковитого українського гумору та ліричних моментів. Саме те, що потрібно усім нам зараз.

Сценарій до фільму написала українська письменниця Ірена Карпа. Авторка літературних бестселерів знову створила геніальну прозу життя – як завжди, сміливо, влучно, з фірмовою іронією. 

Музичний супровід фільму складається з композицій улюблених українських артистів: KALUSH, SKOFKA, NK, Артем Півоваров, Світлана Тарабарова, «ВВ» та Віктор Павлік. А головний саундтрек до фільму записав MONATIK у дуеті з Roxolana – пісня «Інь Ян» стала найромантичнішим хітом цієї зими. 

Головні ролі у фільмі зіграли Ксенія Мішина й Артемій Єгоров

Основою сюжету є карколомна історія стосунків безвідповідального затятого холостяка, що готовий на будь-яку авантюру заради розваги, і розсудливої вчительки музики, матері-одиначки, для якої на першому місці у житті сімейні цінності та діти. Обидва герої вірні своїм принципам аж до доленосного повороту подій, що кардинально змінює їхні життя.

Не пропустіть у кінотеатрах життєствердну прем’єру цієї зими!

Приходьте зігріватися дотепною історією та надихатися коханням. Любов обов’язково переможе! А частина коштів від кожного квитка піде на підтримку ЗСУ.