Усі ми реалістки, дівчата, віримо у здоровий глузд і доказову науку. Але все одно завжди цікавимося, що чекати від нового року – просто для загального уявлення, жартома чи «про всяк випадок». Щоправда, ми в редакції свідомо оминаємо «найточніші» гороскопи «для всіх знаків зодіаку» – знаємо, хто і як їх складає) А от астрономічні явища, які однозначно впливають на все живе навколо, все ж беремо до уваги і традиційно переказуємо вам. У 2022 році таких явищ буде кілька – всі знакові. Власне, і сам рік почався з цікавих астроподій.

У 2022 рік – з Молодиком і парадом планет

Якщо відірвати голови від святкового столу і знайти телескоп 🙂 то до 7 січня можна побачити парад планет – коли в одну лінію стають кілька планет одразу. Зараз триває так званий малий парад – в рядочок стають Уран, Нептун, Юпітер, Сатурн і Венера. Частину цієї планетної «гірлянди» добре видно на небі з 16:00 до 18:00, але в місцях, не «засвічених» міською ілюмінацією. В чистому полі, наприклад 🙂

У 2022 році таких парадів буде ще два. На початку березня в шеренгу стануть Марс, Меркурій, Сатурн, Венера і Юпітер – це буде другий малий парад планет. А 12 червня відбудеться великий парад планет – аж шести: Марсу, Венери, Меркурія, Юпітера, Сатурну, Урану і Місяця.

Таке явище, за даними астрономів, трапляється раз на 20 років. А за спостереженнями астрологів, провокує різноманітні «трансформації» та «кармічні уроки». Простою мовою, когось може добряче трусонути, когось – навернути на путь істинний, а комусь дуже поталанити.

До того ж саме з великого параду – з червня і аж до жовтня кілька знакових планет стають ретроградними. І це зовсім не славнозвісний Меркурій, а більш серйозні Юпітер, Сатурн, Нептун, Плутон і Уран. Їхня ретроградна «змова» здатна спричинити сповільнення справ, рішень – це найменше. А про найбільше не будемо навіть думати і себе дарма налаштовувати і лякати 🙂

Краще сплануємо хороше, як радять на Молодик – він буде саме 2 січня. Ще одна подія новоріччя і добрий знак – початок року і початок «місячного місяця». У першу годину Молодика – з 20:34 (якраз, коли нарешті завершаться всі гостини і буде час для себе) складаємо список справ на січень.

Зрештою, 2 січня можна скласти плани і на весь рік, чому б ні – добрий час для цього

Чотири затемнення 2022 року

Новий рік не рекордний у цьому сенсі: очікуються традиційні для кожного року по два Сонячних і Місячних затемнення.

При цьому Сонячні будуть частковими – 30 квітня і 25 жовтня, а Місячні – повними: 16 травня і 8 листопада. Відповідно, будуть і «коридори затемнень» – періоди між Сонячним і Місячним затемненнями (плюс кілька днів до і після):

  • з 30 квітня до 16 травня;
  • з 25 жовтня до 8 листопада.

У ці періоди астрологи і езотерики радять тримати себе в руках і якомога далі від неадекватів. Ще вважається, що затемнення Місяця загострює давні проблеми, які потребують вирішення чи завершення.

А затемнення Сонця підштовхує до змін і початку чогось нового. Головне, почати у вдалий для цього час 🙂

Пів року чистого спокою

Навіть трошки більше, ніж пів року – стільки разом триватимуть у 2022 році періоди, на які не припадають усілякі затемнення, ретрогради і переходи Марса в Козеріг чи що там завжди віщує в астрології повний капець у справах 🙂

У 2022 році можна робити все, що душа забажає – купувати віллу на Багамах, відкривати маленький свічний заводик, вступати на курси гейш, казати «так» принцу на білому коні або «ні» начальнику-самодуру тричі на рік:

  • з 5 лютого по 26 квітня;
  • з 5 червня до 9 вересня;
  • з 4 до 20 жовтня.

Це час «вседозволеності» 🙂 За неї нічого поганого вам не буде, навпаки – суцільне везіння і підтримка планет.

Занотуйте ці дати, дівчата, щоб не забути. А не проґавте 1 лютого – китайський Новий рік

Рік Водяного Тигра

Він настане 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Водяний Тигр, пишуть у східних гороскопах, навіть лінюхів змусить рухатися – або щоб уникнути проблем або ж щоб їх вирішити.

Тигр допомагатиме тим, хто бачить мету і не бачить перешкод, готовий до змін, інновацій, дій. У його рік не виключені навіть революції: і внутрішні, і народні.

Водночас Тигр дуже любить оптимістів і тих, хто ніколи не опускає руки – таких, як ми з вами, дівчата 🙂 А це означає, що весь 2022 рік ми відчуватимемо його підтримку. Тому сміливо рушаймо вперед у наступні 365 днів!