На виставці представлені збільшені репродукції малюнків з колекції Музею дитячої творчості, а також малюнки маленьких пацієнтів онкологічних лікарень, надані фондом «Таблеточки».

Мета проекту – збір коштів на допомогу хворим дітям та їх родинам, якими опікується фонд «Таблеточки». На кожному виставковому стенді розміщено QR код, перейшовши за яким можна перерахувати кошти на рахунок фонду.

 Спонсором виставки виступила компанія Watsons Ukraine. «Ми дуже хочемо, щоб якомога більше діток одужали. І вже цього року, щасливі та здорові, милувалися вогнями новорічної ялинки не в лікарняній палаті, а вдома поряд з близькими», – кажуть в компанії.

Про Музей Дитячої Творчості

Це некомерційний недержавний проект ГО «Соціальний капітал». Місія Музею: вивчення світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості. Також створення умов доступу широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень. Музей займається збереженням, вивченням та промоцією дитячої художньої творчості.

Музей також популяризує культуру та мистецтво в дитячій аудиторії через заохочення до творчості

Про Watsons

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я

Про фонд «Таблеточки»

Благодійний фонд «Таблеточки» вже 10 років щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей. Місія фонду – створювати умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх родин в Україні під час та після лікування.