Фото з відкритих джерел

Жінка, яку слухається сам Кирило Буданов, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, – це його дружина Маріанна Буданова. Таке зізнання він зробив в інтерв’ю тележурналістці Наталії Мосейчук.

Під час інтерв’ю Буданов розповідав, що часто працює серед ночі. На питання тележурналістки, чи вживає він щось, що додає йому сил у нічній роботі, керівник ГУР відповів, що не п’є навіть кави – не любить. «А інше.. Енергетики? Дружина не дозволяє. Каже, серце посадиш», – додав пан Кирило.

«О, є хоча б одна людина, яку ви слухаєтеся», – відреагувала Наталія Мосейчук. Буданов, ледь стримуючи усмішку, погодився: «Так, це правда».

ХТО ТАКА МАРІАННА БУДАНОВА
5 фактів

Маріанна Буданова
Фото з відкритих джерел

Про дружину начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України у відкритому доступі майже немає інформації, і це зрозуміло. Але є кілька біографічних фактів, які дають загальне уявлення, хто така Маріанна Буданова.

* * *

Вона народилася 3 серпня 1993 року у селі Ставище Київської області.

* * *

Вона – психолог, волонтерка, громадська діячка. При цьому уникає публічності, не веде соцмережі.

* * *

У 2020 році балотувалася до Київської міської ради від партії Віталія Кличка УДАР, але не була обрана.

* * *

З 2021 року – радниця мера Києва Віталія Кличка щодо протидії корупції у сфері молодіжної політики та спорту на громадських засадах.

* * *

Як зізнавався раніше Кирило буданов, з початком повномасштабної війни Маріанна мешкає з ним у кабінеті. «Щастя» завжди поруч», – додав, усміхаючись, начальник ГУР.

Подружжя Буданових
Фото з відкритих джерел

А кого «слухаються» Валерій Залужний, Олексій Резніков, Михайло Федоров та Віталій Кім?  Відповіді – у нашій статті: Пані Залужна, Буданова, Резнікова, Федорова та Кім: що ми про них знаємо.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: