Не перебільшення – Юлія субботіна на нарощуванні вій справді заробила мільйон, якщо зібрати вартість заснованих нею торгової марки Subbotina_lashes, школи-студії професійного дизайну погляду Lash & Brow Decor, омріяної власної квартири, автівки, інвестицій в LashWorldEducation – конференцію lash-експертів. І все це кошти, власноруч зароблені на звичайній послузі нарощування вій.

Щоправда, для цього Юлії Субботіній довелося докласти не звичайні зусилля, а повну відданість справі і грамотний бізнес-підхід – те, чому вона вчить тепер у своїй школі, і те, що допомогло їй досягти значно більшого, аніж тисячам таких же lash-стилістів. Саме так, lash-стилістів – своїх майстрів Юлія називає не інакше, бо переконана: це благородна професія, яка одних жінок робить гарнішими, для інших стає покликанням і допомагає гідно заробляти.

Власне, з цих причин ця молода жінка десять років тому покинула дистрибуційну компанію, пристойну управлінську посаду і пішла навчатися нарощуванню вій…

Де навчають на мільйонерок

Перші навички Юлія здобувала на «курсах» на дому – lash-індустрії, тренінгів, досвідчених майстрів тоді ще не було. Добре пам’ятає, як шоковано перепитувала «доморощеного» майстра: «Невже треба приклеювати кожну вію?» і сумнівалася, що впорається. Зараз є безліч навчальних роликів в інтернеті, майстер-класів, а тоді Юлія вчилася лише на власному досвіді й помилках. Зараз згадує: «Мені щиро було цікаво, хотілося покращувати свої вміння, і я практикувалася, практикувалася, практикувалася – в день могла обслужити 4-5 клієнток, а у передсвяткові дні – 7-8″.

Це дуже важко фізично. Досі турбують болі в спині, зізнається Юлія

Перші перемоги

Юлія брала участь в різноманітних професійних конкурсах, щоб вдосконалювати свою майстерність, і дуже радить всім початківцям не боятися і теж зголошуватися. «Мій перший конкурс був у 2014 році, я одразу посіла переможне місце. Це був переломний момент. До нього я оцінювала свою майстерність за відгуками клієнтів, після конкурсу впевнилася – я одна з кращих! Варто було мені розмістити новину про свою перемогу в соцмережах, як мій директ вибухав від вітань, пропозицій виступити спікером, продемонструвати свою техніку тощо. Спершу навіть не вірилось, що це відбувається зі мною. Інколи уточнювала: ви мене ні з ким не плутаєте? Мені відповідали, мовляв, мої роботи говорять самі за себе, а перемога в конкурсі – лише доказ. Мене визнавали. Більш того, визнавали фахівці і мріяли пройти у мене навчання», – розповідає про свій шлях Юлія Субботіна.

З конкурсів почався мій професійний розвиток і злет

Перша українська lash-експертка

Зараз у Юлії Субботіної – довжелезний список перемог, статусів, майстер-класів. Вона вже сама суддя конкурсів, почесний член Асоціації косметологів України, організатор з’їзду lash-експертів LashWorldEducation, який відбудеться вже восени цього року. Вона – перша українка, яка проводить тренінги з нарощування вій у двох десятках країн: від Казахстану, Литви, Ізраїлю до Швеції, Мексики й США. Причому дає свої, авторські, а не запозичені техніки.

Юлія розробила техніку об’ємного нарощування вій пучками, спеціальні інструменти для лешмейкерів, а також Pillow Helper – ортопедичну подушку, яка дозволяє розвантажити шию клієнта і спину майстра.

Розроблена Юлією подушка – унікальна запатентована річ, яка дуже допомагає майстрам в роботі

Головний секрет нарощення вій

Що не менш важливо, Юлія Субботіна створила курс навчання «Дизайн погляду», який викладають в школі Lash & Brow Decor. «Ми вчимо не тільки «клеїти» вії, а й грамотно вести бізнес, вивчати психологію клієнта. Я часто виступаю саме з цих тем, мотивуючи майстрів змінити своє ставлення до справи, і щиро вірю, що вони здатні досягти такого ж успіху, як я», – впевнена Юлія.

Багато успішних людей не розголошують свої професійні секрети, а вона навпаки – відкрито ними ділиться. Зокрема, й з нашими читачками, багато з яких цікавляться послугою нарощування вій, хочуть мати власну справу, не залежати ні від кого.

Новачкам Юлія зажди каже: «Будьте готові, що це складно, будьте готові вкладати всі зароблені гроші в свій розвиток, але це найкраща інвестиція, яка з часом принесе свої дивіденди. Не одразу і, можливо, не всім. Але стійкі, вперті, з щирим бажанням працювати, вчитися, не здаватися обов’язково досягнуть успіху».

Не бійтеся помилок, вони будуть! Саме на них необхідно вчитися

Скільки коштує почати бізнес з нарощення вій

Спеціально для «українок» Юлія Субботіна навіть склала орієнтовний бюджет для старту послуги нарощування вій. Занотовуйте, дівчата!

  • Робоче місце: лампа, кушетка –150-200 $, інструменти – пінцети 10-50 $.
  • Матеріали: вії (різної товщини, довжини, завитків) – 10-50 $, клей – 10-20 $, знежирювач – 5-10 $, праймер – 5-10$, аплікатори (патчі, гелеві накладки, подушечки) для ізоляції нижніх вій – 1-5 $, мікробраші – 5-10 $, ремувер – 10-20 $, гребінці – 1-2$. Це мінімум.
  • Також потрібні: одноразова продукція, небулайзер, зволожувач, антиалерген, ароматерапія, релаксуюча музика тощо. Це ще 50-100 $.

Для старту своєї справи майстру з нарощування вій потрібно 257-477 $. Це без вартості навчання

Як заробляти на нарощуванні вій

На жаль, констатує Юлія Субботіна, більшість жінок, які беруться займатися нарощуванням вій, вміють працювати, але не вміють заробляти. І цьому, серед іншого, навчають у Lash & Brow Decor – і новачків, і практикуючих майстрів задля підвищення кваліфікації. В програмі є навіть курс з формування портфоліо для грамотної самопрезентації в соцмережах, курс підготовки до професійних конкурсів та чемпіонатів. Є окремі лекції з психології роботи з клієнтами, на яких детально розбирають типажі, їхні особливості.

Ми й самі з цікавістю вникли. Скажімо, є клієнти-візуали, для яких, в першу чергу, має значення вигляд майстра, дизайн кабінету, чистота. У спілкуванні з такими людьми треба обирати так звану «зорову» лексику. Є дискретний тип – клієнти, які люблять логіку, функціональність, без лірики та емоцій», – запевняє Юлія.

Ми вчимо наших майстрів знаходити спільну мову і підхід до кожного

Красива мета

Мета Юлії Субботіної – виховувати інтелігентність і примножувати професіоналізм серед lash-стилістів. «Ми прагнемо розвивати нашу індустрію, навчати майстрів, які будуть поза конкуренцією. Ми не просто нарощуємо вії, ми займаємося мистецтвом краси», – Юлія Субботіна говорить це без пафосу.

Вона справді закохана в те, чим займається, і має безліч нових планів та ідей, щоб й інші україночки дивували світ своїми поглядами – не лише виразних очей, а успішного бізнесу в сфері бьюті-послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: