«Велике схуднення» – це перше в Україні реаліті-шоу на YouTube, його запустив відомий шоумен Дядя Жора разом із дружиною, експертом із правильного харчування – Наталією Мичковською. У першому сезоні реаліті-шоу «Велике схуднення» взяли участь 11 учасниць, цих дівчат організатори відібрали із тисяч заявок.  

Методика схуднення

«У мене не було сумніву, коли я вирішив знімати реаліті-шоу про схуднення. Я точно знав, що такий проект потрібний. Моя дружина, Наталія, експерт з питань правильного харчування та ефективного схуднення. Методика, за допомогою якої можна досягти значних результатів у схудненні, Наталія випробувала особисто. Тому було ухвалено рішення створити реаліті «Велике схуднення», поділитися досвідом, допомогти жінками, які прагнуть своїх ідеальних форм», – коментує Дядя Жора.

«Найголовніше у схудненні – це їжа. Що ви їсте, скільки і коли відіграє велику роль у досягненні бажаного результату. Це 60% успіху, якщо хочете. Потім сон. Жінка повинна відпочивати не менше 8-ми годин. Це важливо для відновлення її гормонального фону та здорового відчуття у тілі. І, звісно, ​​спорт. Не обов’язково багато, але обов’язково, регулярно» – мотивує, Наталія Мичковська, головний експерт із харчування на шоу «Велике схуднення».

Реаліті-шоу тривало 4 тижні. Прищепити правильні звички учасницям, зробити їх впевненішими в собі, а головне – стрункішими, допомагали експерти: фахівець із харчування, фітнес-тренер, гінеколог-ендокринолог та психолог.

Великих результатів вдалося досягти трьом учасницям, які схуднули на 9, 11 і 13 кілограм

“Велике схуднення”: другий сезон

Успіх відсвяткували ігристим та подарунками від партнерів, а саме, вручили переможницям б’юті-бокси та побутову техніку.

«Проект кардинально змінив моє життя, мій світогляд, ставлення до їжі, себе та оточуючих. Я вмотивована досягнутими результатами та готова йти на другий сезон. Надихнувшись результатами, я продовжила харчуватися за системою Наталії Мичковської після проекту, тепер мій результат – 28 кг», – ділиться емоціями переможниця реаліті-шоу Тетяна Парамонова.

Організатори реаліті-шоу відкривають набір на другий сезон «Великого схуднення» вже наприкінці листопада 2021 року, стежте за подробицями про старт проекту в Instagram Дяді Жори @dyadya_jora та на сторінці головного експерта шоу – Наталії Мичковської @natali_michkovska.