Фондів, які надають медичну та інформаційну підтримку жінкам щодо питань здоров’я, напевно значно більше, ніж у нашому списку. Але ми будемо його постійно доповнювати – лише перевіреними і дійсно працюючими ресурсами, організаціями, проектами. Діліться з нами, якщо такі знаєте – пишіть на пошту редакції ukrainkycomua@ukr.net або в месенджер фейсбук-сторінки

Лікарі без кордонів

Незалежна міжнародна медична організація, яка надає медичну та гуманітарну допомогу жертвам катастроф, в тому числі жертвам збройних конфліктів.
Звертатися сюди.

Телефонна лінія UNFPA для консультацій гінеколога, мамолога

Телефонну лінію запустив Фонд ООН у галузі народонаселення. За номером 3033 можуть зателефонувати пацієнтки, які потребують інформації стосовно жіночого здоров’я, не знають, до якого лікаря звернутися в конкретній ситуації чи потребують контактів профільних лікарів чи медичних мобільних бригад у місці перебування, що, зокрема, актуально для  вимушених переселенок. Лінія працює щодня з 9:00 до 18:00, дзвінки з мобільних операторів та міських номерів по Україні безкоштовні.
Звертатися сюди.

Афіна. Жінки проти раку

Спільнота виникла в 2017 році як група взаємодопомоги онкопацієнток у фейсбуці. Наразі «Афіна» є найбільшою спільнотою пацієнтів з онкологічними діагнозами в Україні, входить до потужної пацієнтської організації «Пацієнти України» та бере активну участь у реформуванні системи охорони здоров’я.
Звертатися сюди.

Inspiration Family

Благодійний фонд підтримки дорослих онкопацієнтів, який займається, зокрема, й жіночими онкохворобами. Серед інших дуже корисних акцій, заходів, консультацій фонд інформує щодо наявності ліків, медичної евакуації, виїзду для лікування за кардон під час війни.
Звертатися сюди.

Благодійний фонд «280 днів»

Веде інформаційно-просвітницьку роботу щодо планування вагітності та попередження її ускладнень, закуповує життєво необхідне діагностичне обладнання для перинатальних центрів та пологових будинків, надає психологічну допомогу вагітним.
Звертатися сюди.

Фонд «Запорука»

Надає психологічну, реабілітаційну та соціальну підтримку онкохворим дітям та їх сім’ям у лікарнях національного та регіонального рівня, а також у спеціальному центрі для родин онкохворих дітей «Дача».
Звертатися сюди.

Таблеточки

Фонд підтримує онкохворих дітей. Також фонд закупає необхідне медичне обладнання та організовує лікування дітей за кордоном.
Звертатися сюди.

Уже майже рік ми живемо у стані постійного стресу й небезпеки. У таких умовах навіть сильним жінкам потрібна емоційна, психологічна підтримка: виговоритися, порадитися, пожалітися і навіть поплакати. Зібрали інформацію про 8 фондів, які надають безкоштовні консультації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: