Королівський оперний театр (Royal Opera House) та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти транслюватимуть різдвяний концерт у виконанні хору «Songs for Ukraine».

«Ми створили хор «Songs for Ukraine», щоб об’єднати український народ піснею перед обличчям страшних руйнувань і негараздів. Після наших виступів по всій Великобританії ми раді, що виступ хору в Королівському оперному театрі буде доступний для онлайн-трансляції, щоб продовжувати надихати, давати надію та показувати всьому світу стійкість українців. Серця українських учасників цього хору завжди з рідною країною, тому ми вважаємо правильним, що цей концерт можна буде побачити і відчути по всій Україні», – говорить Джилліан Баркер, директорка з питань навчання та участі в Королівському оперному театрі.

Хор Королівського оперного театру складається зі 130 українців, які в результаті агресії російської федерації були вимушені виїхати з України і наразі проживають у Лондоні, та з членів хору Королівської опери. 

Трансляція концерту буде доступна для глядачів з Великої Британії, України та інших країн світу, крім країни агресора.