GRATY у вогні

Пісня «Залежна» GRATY – третя у музичному портфоліо київського гурту, що складається з чотирьох дівчат. Нагадаємо, що їхня перша пісня “Відьми з півночі” набрала 2 мільйони прослуховувань на платформах. Але після її релізу гурт вирішив дещо змінити жанр, і тепер виконує рок.

На перший погляд може здатись, що пісня “Залежна” – про кохання. Зрештою, зазначають самі дівчата, від жіночого гурту саме пісень про кохання й чекають. Проте насправді ця пісня про залежність від суспільної думки, пошуки себе і внутрішню силу бути незалежним від усіх навколо.

“Внутрішній конфлікт ліричної героїні полягає в пошуку справжньої себе. Вона не знає, чи достатньо вона розумна для людей навколо? Чи достатньо життєрадісна? Достатньо красива? Достатньо жіночна? І зрештою, вона знаходить відповідь – так, достатня – така, яка є. Ця пісня про розуміння того, що тільки ти сам визначаєш себе і свою цінність”, – розповідають дівчата.

Гурт GRATY

Наразі GRATY активно працюють над своїм стилем, шукають правильне звучання

GRATY

До складу гурту входять: Катерина Попюк (клавішниця, вокалістка, барабанщиця, авторка пісень), Діана Чеботарьова (гітаристка, вокалістка, авторка пісень), Вероніка Дзядик (басистка, авторка пісень) та Анастасія Кржешевська (барабанщиця, клавішниця, авторка пісень). Кожна з дівчат по-своєму унікальна, і звісно ж, кожна обожнює музику. І так, пісні пишуть усі, а Катя з Настею ще й інструментами періодично міняються!

«Залежна» є піснею з альбому «У вогні». Також до нього входить друга пісня гурту – «Танцюй». Альбом об’єднує в собі ідею сміливості показувати себе суспільству. Наступні релізи, які ще яскравіше доповнюватимуть концепт альбому, плануються навесні 2024 року.

Прослухати новий хіт від гурту GRATY можна за посиланням.