Команда QIRIM.MEDIA
Команда QIRIM. MEDIA

На презентації, яка відбулася 17 листопада в пресцентрі Українського кризового медіацентру, команда QIRIM. Media розказала про засади роботи, редакційну політику й власні проєкти: «Обличчя вільного Криму» та Подкаст «АшоПроКрим».

Керівник проєкту Імран Усеїнов зазначив, що місія QIRIM. Media – показати обличчя вільного Криму, розповісти про корінний народ, який активно бореться за свободу і готує ресурс для відбудови та встановлення історичної справедливості.

Головний редактор інформаційної агенції QIRIM.NEWS Асіф Алієв поділився історією створення сайту, розказав про утиски журналістської команди в Криму, переїзд до Києва та цикл інтерв’ю з членами родини політв’язнів, голос яких має почути вся Україна.

Журналістка Наджіє Аметова представила авторський проєкт «Обличчя вільного Криму», героями якого стають військові, митці, політики, громадські діячі, спортсмени, бізнесмени, які живуть Кримом та активно борються за його свободу.

Наджіє Аметова, нагадаємо, стала героїнею проєкту “Час жінок” нашого онлайн-журналу, прочитати її щире й надихаюче інтерв’ю можна тут.

Керівник проєкту QIRIM. Media Імран Усеїнов
Головний редактор інформаційної агенції QIRIM.NEWS Асіф Алієв
QIRIM.MEDIA Наджіє Аметова
Журналістка та авторка проєкту «Обличчя вільного Криму» Наджіє Аметова
Команда QIRIM. MEDIA

QIRIM. MEDIA має сторінки у соцмережах, власний телеграм- і ютуб-канал. Більше про нове медіа можна дізнатися за посиланням.