Запам’ятовуйте, паняночки, цю рятівну формулу “10/10/10” і згадуйте про неї у кожній “штормовій” ситуації, коли психіка не витримує 🙂 : від вагань «сварити/не сварити сина за розкидані речі» до хвилювань «вдасться/не вдасться отримати мільйонний контракт».

Формулу придумала паняночка явно такої ж як ми «тонкої душевної організації» 🙂 Сьюзі Велч – багаторічна головна редакторка самого Harvard Business Review, журналістка, авторка книги A Life Transforming Idea про правильне ставлення до життя, що стала бестселлером за версією The New York Times. Окрім того, Сьюзі ще й мама чотирьох дітей і явно знається на «порятунку своїх нервів». Відтепер і наших!

Отож, тільки-но в грудях починає закипати від гніву, образи, безпорадності, переживань, а в голові роїтися від круговерті думок, одразу згадуємо 10/10/10, заварюємо м’ятного чаю і чесно собі відповідаємо:

  • як ви ставитиметеся до причини нервів/хвилювань через 10 хвилин?
  • що ви будете думати про цю ситуацію через 10 місяців?
  • якою буде ваша реакція на все це через 10 років?

Сьюзі Велч, як і ми вже, впевнена: після відповідей ви присьорбнете чаю і махнете рукою на 90% усіх своїх “величезних” проблем. На ті розкидані речі і на контракт теж. Ми махнули. Бо через 10 хвилин у гості завітають колеги і підкажуть контакти для нових контрактів, через 10 місяців у хаті може буде нова величезна шафа, куди можна всунути не лише речі, а й… сина 🙂 А через 10 років у планах взагалі будиночок на Шацьких озерах, щоб приїздити і забувати про всі контракти і розкидані речі 🙂

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: