Учасниці “енергетичної” зустрічі (зліва направо): Марія Бородай, Анжела Черкасова, Анфіса Синьова та Оксана Тодорова

Оксана Тодорова – знана в українських бізнес- та креативних колах експертка з побудови комунікацій, бізнес-тренерка, магістерка міжнародного маркетингу та реклами, художниця й авторка книг. Вона очолює Асоціацію корпоративних медіа України, проводить майстер-класи й часто влаштовує саме жіночі зустрічі представниць різних бізнессфер для взаємної підтримки, обміну досвідом та ідеями.

Одна з таких зустрічей у заміському курортному комплексі Grand Admiral Resort & SPA була присвячена вкрай важливому в наш час питанню – збереженню та примноженню енергії. Адже це – найцінніший ресурс на землі. Як його підвищити? Оксана Тодорова пропонує 10 способів, доступних кожній з нас – без зусиль та витрат!

Мрійте!

Найчастіше мрії приходять до нас разом з енергією на їх втілення. Локдаун сприяв зміні стратегії: ми прагнемо зберегти те, що маємо. Однак стабільність є антиподом розвитку. А там, де немає руху, настає застій. Тому зараз важливо зберігати динамічну рівновагу, спрямувати погляд у майбутнє і дати волю фантазії.

Споглядайте красу

Достатньо кілька хвилин з любов’ю роздивитися квітку, зануритися в сюжет картини, послухати музику. В такій повній присутності відбувається підключення до нескінченного простору краси й натхнення. І людина сама стає цією красою, сама випромінює світло.

Енергія сама проходить через людину, яка готова відчути й прийняти красу навколишнього світу

Оксана Тодорова
Смійтеся

Іронія і дотепний гумор – показники інтелекту. Вміння подивитися на ситуацію з різних точок зору, зробити, як кажуть психологи, “рефреймінг” – незамінна навичка і основа мудрості. Доречний гумор здатний знизити напругу в колективі, подати серйозні теми в більш “їстівній” формі.

Займайтеся спортом!

Негативні емоції блокують меридіани нашого тіла. Це призводить до того, що нічний сон не забезпечує відпочинок і відновлення. Найпростіший і доступний кожному метод – робота з фізичним тілом. Підлога під ногами є у кожного. Тому лягти і зробити відтискання, поприсідати або нахилитися в сторони можна в будь-який час, практично в будь-якому місці.

Практикуйте йогу

Асани сприяють витягненню м’язів, впливають на залози внутрішньої секреції, на внутрішні органи й судини. Наприклад, перебування в глибокому нахилі, сидячи на одній нозі, в стародавні часи рекомендували як антидот при укусі змії. У цій позі активується виділення гормонів надниркових залоз. А в наш час така асана сприятиме зміцненню імунітету. Розслабленню м’язів спини, поліпшенню самопочуття сприяє витягнутий нахил сидячи.

Сьогодні йога все більше розглядається з наукової точки зору і входить до загального комплексу оздоровлення та реабілітації

Оксана Тодорова на занятті йогою
Медитуйте!

Просте спостереження за розумом три-чотири рази на день по 1-2 хвилини творить чудеса. Людина стає більш сконцентрованою, набагато ефективніше володіє емоціями, здатна вчасно розпізнавати маніпуляції, контролювати власні прояви гніву і роздратування.

Медитації протягом години кожен день рекомендує визнаний гуру менеджменту Іцхак Адіжес. Він медитує сидячи в кріслі з прямою спиною і стверджує, що цей метод дозволив йому гармонізувати внутрішній стан і більш ефективно спілкуватися з клієнтами – бізнесменами з різних країн і континентів.

Читайте!

Вірші, художня література, притчі, казки мають величезний потенціал. З їх допомогою ми відкриваємо для себе можливість актуалізувати цінності й сенси, чіткіше усвідомити цілі. Така внутрішня робота визначає наші подальші дії і загальний рівень задоволеності життям.

Займайтеся творчістю!

Спів, живопис, кулінарія, вишивка, написання віршів, фотографування, зйомка відео – всі види творчості сприяють наповненню енергією. У цій справі важливо вийти на певний рівень майстерності. І тоді улюблене дозвілля даруватиме стан потоку. Чому творчість настільки цілюща для нас? Річ у тому, що потік відкриває канал підключення до джерела енергії.

Займаючись творчістю, ми відчуваємо радість від реалізації ідеї, від самого акту прояву своєї духовної сутності в матеріальному світі

Анфіса Сіньова і Оксана Тодорова з картиною її авторства
Вивчайте тренди і різні теорії

Як відомо, світ – це хаос. Людина для більшої впевненості та спокою накидає на нього “сітки” різних теорій, футуристичних прогнозів, адже вони зменшують ступінь тривожності, дозволяють відчути впевненість в завтрашньому дні, відчути в якому напрямку рухатися і за яким сценарієм розгорнути новий етап життя. Тому різні теорії дуже корисні. Жодна з них не досконала, кожна має ряд недоліків. Але це спосіб осмислення реальності й можливість для особистісного зростання.

Любіть і будьте вдячними

Взаємна підтримка, любов, щира подяка, душевне тепло, шанобливе ставлення до навколишніх ресурсів, потреб свого тіла й душі, вміння зберігати екологічні кордони й підтримувати ресурсний стан – все це впливає на наш рівень енергії.

Що почитати на тему?
  • «Будда, мозок і нейрофізіологія щастя. Як змінити життя на краще» Йонге Мингьюр Ринпоче
  • «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію» Валерій Пекар
  • «Майбутнє: тренди та ідеї» Оксана Тодорова
  • «Різнобарвний менеджмент» Валерій Пекар
  • «Сенс життя та його маркетинг. Стратегія другої третини життя» Тетяна Жданова
  • «Господарі всесвіту. Сторітелінг і цивілізація» Валерій Примост
  • «Енергія креативу. Банк Ідей для бізнес-комунікацій» Оксана Тодорова

Всі книги, до речі, є на Kniga.Biz.ua. Сподіваємося, і ця література, і перелічені пані Оксаною способи допоможуть вам, україночки, посилити свої внутрішні ресурси й наповнитися енергією!