Перший в Україні конкурс краси для багатодітних мам організатори недарма назвали «Фантастична жінка». Адже кожна учасниця, без перебільшення, захоплює своєю історією і дійсно фантастична. Серед них мами і трьох діточок, і дванадцяти! У конкурсі взяли участь навіть багатодітні мами, які вже стали бабусями! Всі без виключення – реалізовані, життєлюбні, енергійні і повністю ламають стереотип про втомлену, заклопотану маму.

Це, власне, й було метою конкурсу – не зовнішні критерії чи стандарти конкурсанток, а їхні емоції, соціальна активність, здатність стати прикладом і натхненням для інших жінок.

Організаторами заходу виступили жіночий клуб «Нове оточення – нові можливості», очолюваний Таїсією Кривенко, міжнародний фестивальний рух «TV START» Лілії Шеханіної та Олександр Литвиненко. Як сказала Таїсія Кривенко: «Багатодітні мами самі по собі вже героїні, вони мають бути щасливими, бути ошатними, бути красивими, збирати оплески та захоплення”.

“Ми хочемо підтримати багатодітних мам, продемонструвати, що кожна з них фантастична”, – зазначила Таїсія Кривенко

Учасниці конкурсу «Фантастична жінка», його організаторка Таїсія Кривенко та головна редакторка журналу “Українки” Віта Пасічник
Конкурс «Фантастична жінка» пройшов у Будинку офіційних прийомів
Учасниці конкурсу «Фантастична жінка»
Номінації фантастичності

Загалом в конкурсі «Фантастична жінка» взяли участь 20 конкурсанток різного віку з різних регіонів. Кожна виходила до гостей заходу в чарівних українських образах, створених дизайнерами Наталією Дацко, Мілою Веденєєвою, Єленою Солнєчною.

Конкурс складався з дефіле, самопрезентації та показу вечірніх суконь. Попри те, що для більшості багатодітних мам усе це було вперше в житті, справилися вони на відмінно, даруючи гостям у залі свої щирі усмішки, жарти, власні вірші та шалений заряд енергії.

Оцінювало конкурсанток поважне журі у 10 номінаціях, а головною премією стало звання «Фантастична жінка»

Фіналістки конкурсу «Фантастична жінка»
Торт на честь усіх фантастичних жінок
Лідерка гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон
Справжні королеви

Титул «Фантастична жінка» отримала не одна, а одразу дві мами!

Першою переможницею стала киянка, переселенка з Луганщини Наталія Валієва – водночас мати трьох синів і бабуся чудової онуки, яка попри всі випробування не втратила оптимізм і зуміла реалізуватися на новому місці.

Другою переможницею конкурсу стала Софія Діденко, мама трьох донечок, юристка за освітою та артистка за покликанням. Обидві фіналістки отримали туристичні путівки Будапешт-Відень від українського туроператора «Сант Валентин», а всі учасниці – подарунки й титули від спонсорів, а також музичні вітання від українських виконавців.

Зокрема, гостей заходу привітала своєю піснею лідерка гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон. Вона також увійшла до складу журі і до того ж теж є багатодітною мамою. Співачка побажала жінкам завжди почуватися королевами. «Кожна вартує такої корони. Кожна з нас – королева, кожна найкраща», – підкреслила Наталія Фаліон.

Згодні з нею і чекаємо наступного конкурсу краси серед багатодітних мам у 2022 році. Хтозна, можливо конкурсантками та переможницями стануть і читачки журналу «Українки»!