5  липня БФ «Безмежні Можливості» разом з літературно-театральним проєктом «Фенікс», артистами та зірками українського театру, кіно та телебачення провели благодійний концерт «Help South Ukraine».

В заході взяли  участь: Народна артистка України Ольга Сумська, Заслужений артист України Віталій Борисюк, Народна артистка України Ауріка Ротару, актор театру та кіно Артур Логай, Голова літературно-театрального проєкту «Фенікс» Олександр Єгоров.

А також сучасні українські виконавці: KRYLATA, АНДРІАНА, гурт BARABANDA, SPIV BRATIV, Кароліна Ваноян.

Режисер-постановник – Олександр Єгоров.

Організатори благодійного зіркового концерту

«Наша культура завжди була поруч з народом в тяжкі часи і відстоювала своє право на життя разом з українцями усіх поколінь. В часи Шевченка, Франка, Курбаса, Костенко… Ми завжди були незламними. Коли наш ворог продовжує проводити терористичні акти, як на Каховській ГЕС, намагаючись знищити нас і наших дітей, ми не можемо мовчати. Саме тому разом з колегами ми знову вийшли на культурний фронт. 5 липня наша мета – це допомога постраждалим дітям Херсонщини», – говорить волонтер БФ «Безмежні Можливості, голова літературно-театрального проєкту «Фенікс»  Олександр Єгоров.

Представники “Українок” на благодійному вечорі

Концерт відвідали сім’ї з Центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь». Публіка дуже тепло приймала артистів. Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками.

Під час концерту на аукціоні було продано Прапор від командувача ССО, бригадного генерала ЗСУ Віктора Хоренка

Метою заходу є допомога з ремонтними роботами домівок постраждалих багатодітних сімей Херсонщини та забезпечення постраждалих дітей всім необхідним.

Завдяки концерту та аукціону вдалося зібрати 50000 грн. Збір ще триває, додатково відкрили банку на допомогу постраждалим. https://send.monobank.ua/jar/9nLYhH722C

Приєднуйтесь, кожен донат важливий! 

100% зібраних коштів йдуть до БФ «Безмежні Можливості» для допомоги херсонським дітям та багатодітним сім’ям. 

Фотограф: Вадим Плевако