Хто в 2022 році осоромився найбільше та заслуговує на непочесне звання «Сексист року»? Визначити такого взявся ресурс «Гендер в деталях», який давно вже веде рубрику #сексизм_патруль, в якій оперативно реагує на сексистські висловлювання та дії в публічному просторі.

У 2022-му році, попри повномасштабну війну, попри збільшення кількості військовослужбовиць в українській армії, знаходилися унікуми, які дозволяли собі сексизм та зневагу до жінок. Тож варто підбити підсумки року, відзначивши тих, хто наламав найбільше дров.

НОМІНАНТИ АНТИПРЕМІЇ
“СЕКСИСТ РОКУ-2022”
Володимир ПЕТРОВ

Блогер, чорний політтехнолог та його негатив в сторону жінок, феміністок, і конкретне обливання брудом дівчат з «Палає».

Олексій АРЕСТОВИЧ

Блогер, політичний діяч, який, здається, в цьому році пробіг марафон по диким та ганебним висловлюванням. Він образився на активісток та почав їх обзивати в своїх соцмережах, а ще ляпнув, що гомосексуальність – це девіація.

Іван БОГДАН

Колишній гендиректор Yakaboo), який сказав, що жінки купують книжки на гроші своїх чоловіків, а після цього звільнився.

5 канал

Канал випустив скандальний календар з оголеними журналістками.

Гурт КАЛУШ та репер Skofka

Хлопці використали в своїй пісні дуже дивний сексистський рядок, за який потім вибачалися та намагалися щось пояснити.

“Гендер в деталях” пропонує жінкам обрати номінанта, який найбільше підходить під звання «Сексист року». Віддати свій голос можна за посиланням.