Уже 25 років дитячі магазини «Антошка» допомагають батькам ростити дітей розумними, здоровими й красивими. Яскраві магазини, чудовий сервіс, повний асортимент товарів для дітей – все це «Антошка», що не припиняє свою діяльність і в наші непрості часи.

«АНТОШКА» ЗАВЖДИ ПОРУЧ

З перших днів війни дитячі магазини були поруч зі своїми маленькими клієнтами. Важливою частиною діяльності мережі «Антошка» у воєнний час стала також волонтерська діяльність: забезпечення продуктами харчування лікарень, засобами гігієни дитячих будинків та пренатальних центрів, іграшками й солодощами – волонтерів метро. А ще допомога фондам і громадським організаціям товарами, значними знижками та навіть логістикою.

Уже з 1 червня благодійні внески «Добродія» від клієнтів «Антошка» допомогли перерахувати у благодійний фонд «Клуб Добродіїв» майже 2 млн грн

Попри всі випробування «Антошка» прагне робити дітей щасливими, наскільки це можливо. Прагне щасливити дитинство. Це звучить так по-мирному, і саме такої підтримки потребують діти, позбавлені щастя війною. Тому «Антошка», святкуючи свій ювілей, разом з «Клубом Добродіїв» підтримує родини, що постраждали від військових дій та окупації. Щоб їхні очі знову спалахнули радістю, щоб в них оселилась надія.

ДОБРІ СПРАВИ

25 вересня «Антошка» відзначить 25 років. Це чудовий вік для того, щоб творити добро. Тому кожен благодійний внесок «Добродія» в «Антошка» у цей день ми збільшимо з 10 до 25 грн.

Крім того, у мережі магазинів «Антошка» будуть створені спеціальні зони товарів – до 25% від суми їх придбання у період з 19 до 25 вересня також перерахують у благодійний фонд «Клуб Добродіїв». Навіть ляльки Barbie зможуть допомагати дітям.

Колекцію ляльок «Barbie – пані Україні» та «Barbie – мрійники та винахідники», що належить «Антошка», буде виставлено на благодійний аукціон

Обидві унікальні колекції ляльок Barbie було створено у 2021 році. Найкращі лялькові майстри та майстрині України ретельно підійшли до відтворення кожного образу, додавши деталі, які асоціюються зі знаменитостями чи історичними особами.

ЛЯЛЬКИ-УКРАЇНКИ

Цих ляльок хочеться розглядати й розглядати: кожен елемент дивує, несе глибинний зміст, робить образ об’ємним та багатогранним. Майстри створили цілий світ героїв, відобразили сфери їх творчості та наукових інтересів. Тут є лялькові копії військових, вчених, артистів – госпітальєрка Яна Зінкевич і співачка Ната Жижченко, авіаконструктор Ігор Сікорський і композитор Микола Леонтович, оперний співак Василь Сліпак та інші.

Ці ляльки втілюють видатні постаті українців різних часів, які створювали та примножували славу нашої країни

Оскільки через війну експонування виставки ляльок стало недоречним, магазини “Антошка” вирішили виставити їх на благодійному онлайн-аукціоні, який пройде за сприяння Аукціонного дому UNC з 19 по 25 вересня. За посиланням кожен зможе придбати унікальну ляльку роботи відомих лялькарів України та бути певними, що всі кошти підуть на допомогу дітям. Долучайтеся! Також можна привітати магазини «Антошка» за допомогою інстамаски. Наша вдячність – донат на «Клуб Добродіїв» за кожне її використання.

Усе, що «Антошка» робив, робить та робитиме надалі – для дітей. Вони – майбутнє, вони – це Україна!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: