Нас, українок, не злякаєш ні війною, ні блекаутами, ні обстрілами – ми відкриваємо свої малі підприємства, працюємо і феячимо щосили! Бо ми – це й економічний тил також, це наші магазинчики, виробництва, послуги. Українки неймовірні! І про це свідчать також дані, оприлюднені Фондом «Жіночі можливості в Україні»:

  • у 2023 році кожен другий новий ФОП відкривають жінки
  • протягом 2022 року жінки зареєстрували понад 93 тисячі ФОП, це 48% від загальної кількості нових малих бізнесів.

Якщо ви читаєте цей текст, значить, ви цікавитесь можливістю почати свою справу або вже її почали. Відповідно, вам можуть бути цікавими наші публікації про жіночий бізнес. Нагадуємо про них:

Жінки в бізнесі: де знайти гроші на старт

Зібрали тут програми, гранти, спільнокошти, які фінансували жіночі бізнес-проекти ще до великої війни, але ймовірно, що фінансують досі.

9 класних ідей для маленького жіночого бізнесу

Ідеї – прості, як все геніальне, і на них вже заробляють інші жінки. Читайте тут.

Також пропонуємо шість реальних історій українок, які без стартового капіталу, без фінансової допомоги чоловіків чи «папіків» самі перетворили свої хобі або послуги в прибутковий жіночий бізнес. Улюблений, що головне!

Як заробити мільйон на нарощуванні вій

Історія Юлії Субботіної, яка починала як звичайний lash-майстер, а зараз має власну марку, школу і конференцію. Читайте тут.

Як перетворити захоплення кімнатними рослинами у сервіс з озеленення приміщень

Історія Дар’ї Стадниченко, яка зробила хобі в прибуткову справу. Читайте тут.

Як зробити з прибирання успішний бізнес

Історія Євгенії Сагайдак, яка від безгрошів’я пішла прибирати квартири, а згодом заснувала власну мережу клінінг-сервісів. Читайте тут.

Як зробити бізнес на… обіймашках

Історія Ганни Третьякової, яка створює подушки-обіймашки Spoonki під час війни. Читайте тут.

Як з любові до подорожей Україною створити онлайнгід Україною

Історія Світлани Бондаренко та її інформаційної платформи про найцікавіші місця. Читайте тут.

Як почати бізнес на пенсії

Історія Надії Дєгтярьової, яка у 56 років почала готувати на замовлення в садочок, а в 61 відкрила кулінарний цех. Читайте тут.

Надихайтеся, дівчата. Війна – це той час, який змушує нас цінувати істинне, відкинути все наносне і залишити справжнє. Займіться тим, до чого лежить душа. Перетворіть улюблену справу на свою роботу, і вам ніколи не доведеться працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: