Хто про нас подбає, дівчата, як не ми самі? Особливо в нинішній час, коли хочеться хоча б на годинку «забутися», розслабитися і думати про хороше, а не про свіжі новини. Це чудово розуміє наш партнер – видавництво і водночас книгарня «Читай українською», яке не лише популяризує і розвиває українську культуру, а й пропонує багато цікавого саме для жінок – для нашої творчості, відпочинку, мотивації. Це й книги, планери, артнабори, які буквально розфарбують буденність і відновлять приємні емоції. До того ж це хороші подарунки до свят – подругам, рідним, але передусім собі. Впевнені, ви оціните!


КНИГА «МОНІКА БЕЛЛУЧЧІ. ХТО ПРОБАЧИТЬ МОЮ КРАСУ»

288 сторінок про приголомшливу й неймовірну біографію діви італійського кінематографа. У цій відвертій оповіді, яку написав Бута Є., – увесь життєвий шлях
Моніки Беллуччі. З раннього дитинства вона була неймовірно гарненькою. Це подобалось не всім, і згодом Моніці довелося постійно доводити, що вона не тільки вродлива, а й розумна дівчина. Саме тому після школи красуня обрала юридичний факультет університету в Перуджі. Тоді ж почалася і її робота моделлю. У 1988 році вона уклала контракт з усесвітньо відомим модельним агентством Elite Model Management, і це стало поворотним для її кар’єри не лише на подіумі, а й у кіно…

Чому це хороший подарунок собі та подругам. Книга не лише відкриє багато цікавого про знамениту жінку, а й надихне кожну з нас, відірве від буденності і занурить у світ краси, моди, кінематографу…

Придбати книгу можна тут.


НАБІР КАРТИН ДЛЯ РОЗПИСУ «БЛАКИТНИЙ КВАРТЕТ»

Цей набір – частина унікального проєкту «Українська артгалерея», створеного видавництвом «Читай українською» – писали про нього тут. Його суть – картини для самостійного розпису, відтворені з полотен українських художників.
«Блакитний квартет» – перший у серії набір за мотивами дивовижного петриківського розпису відомої української художниці Катерини Криволап. До нього входять 4 картини розміром 30х30 см на підрамнику, акрилові фарби, два пензлики і схема розпису. Кожна картина особлива: в ній Катерина Криволап використала кольори українського прапора і зобразила важливі символи-обереги, які захищають оселю, родину, добробут. У них навіть назви символічні: «Голос надії», «Дерево надії», «Коло надії», «Квіти надії».

Чому це хороший подарунок собі та подругам. Розмальовуючи ці дивовижні роботи, ви крок за кроком створите власні інтерпретації картин, проявите своє творче бачення. Та й сам процес – це арттерапія, яка заспокоює і налаштовує на позитив.

Придбати набір можна тут.


НАБІР ДЛЯ РОЗПИСУ «ПИСАНКА»

У набір входить картина «Писанка» з проєкту «Українська артгалерея», створеного видавництвом «Читай українською», акрилові фарби, два пензлики й схема розпису. «Писанка» створена за мотивами самчиківського розпису відомої української художниці, народної майстрині Катерини Гнєушевої. Воно увійшло до експозиції Всеукраїнської виставки народного мистецтва «Кращий твір року 2021».

Цей барвистий та самобутній розпис походить з Хмельниччини. Кілька століть тому подільські хати прикрашали дивовижними орнаментами, які також вважалися оберегами. Особливо славилося ними село Самчики. Звідси й назва – «самчиківка».

Чому це хороший подарунок собі та подругам. Малювання, як каже Катерина Гнєушева, – чудовий вид відпочинку, можливість залишитися сам на сам з собою. А ще – освоїти самобутню техніку малювання.

Придбати набір можна тут.


НАБІР «НАТХНЕННЯ 2022»

У його складі якого артщоденник і арткалендар. Щоденник називається «Моя нова історія» містить 174 сторінки, в яких поєднано планер, психологічні практики, арттерапію і колоритну українську нотку. До видання увійшли 12 петриківських мандал від українських художниць. Кожна – в оригіналі та у форматі розмальовки. Минулого року щоденник став бестселером у діаспорах, а цього року – серед українок усіх регіонів.

Календар під назвою «Твій особливий рік 2022», окрім добірки дат, ще й дарує мотивацію на щодень. Кожна його сторінка – фраза, яка підіймає настрій, надихає зростати й досягати мрій.

Чому це хороший подарунок собі та подругам. З цим набором впорядкувати свої плани, думки, кроки навчаться навіть дуже неорганізовані натури. І, головне, отримувати від цього задоволення і результат!

Придбати набір можна тут.


НАБІР «МОЯ НОВА ІСТОРІЯ» ТА ДВІ КАРТИНИ

Його оцінять усі, хто любить творчість. Адже до згаданого вище щоденника «Моя нова історія» додаються 2 картини для розпису з уже відомого читачкам «Українок» набору «Блакитний квартет» за мотивами полотен художниці Катерини Криволап.

Обрати дві з чотирьох полотен набору можна на власний розсуд, а на додачу ще й мати розмальовки петриківських мандал, які є в щоденнику «Моя нова історія». Між іншим, оплатити цей набір є можливість онлайн з картки «єПідтримка».

Чому це хороший подарунок собі та подругам. Він поєднує два вміння: зосереджуватися і виконувати робочі завдання, побутові справи і розслаблятися, присвячуючи час лише собі. Вкрай важливі у наш час.

Придбати набір можна тут.

Перелічені видання і набори – добірка, створена на наш смак. На сайті «Читай українською» є багато інших корисних, цікавих, творчих ідей, які – впевнені – вам сподобаються, дівчата.