На щорічній презентації WWDC Apple представили новий чіп M2 і оновлений MacBook Air, які, вірогідно, були найцікавішими під час цієї події. Apple сфокусувалася на енергоефективності й досягла хороших показників, тому ми розповімо про новий чіп Apple Silicon M2 і про новенький MacBook Air на основі цього чіпа.

НОВИЙ ЧІП
Apple М2

Apple створили новий Apple Silicon M2 на 5 нанометрах, що є розгорнутою версією М1. Ось основні характеристики, які Apple вдалося вичавити з нового чіпа:

  • кількість транзисторів збільшилася до 20 мільярдів порівняно з М1, який налічував 16 мільярдів;
  • чіп M2 підтримує 24 Гб єдиної пам’яті завдяки об’єднаному блоку пам’яті для процесора та графічного ядра;
  • чіп M2 потужніший за М1 на 18%, а графіка — на 35%.

І першими пристроями, що отримали оновлений чіп М2, стали MacBook Air 2022 та MacBook Pro 2022.

НОВИЙ
MacBook Air 2022

Новий MacBook Air 2022 помітно змінився зовні: став тоншим – всього 11,3 мм, тепер має прямі кути і нові кольори (Starlight Gold і Midnight Blue).

Він має 3,6-дюймовий екран з передньою камерою зверху. Дисплей став яскравішим на 25%, і тепер його максимальна яскравість становить 500 ніт. Збільшити екран вдалося завдяки зміні рамок, які, на жаль, залишилися чорними. Які ще зміни має MacBook Air 2022?

  • MacBook Air 2022 обладнаний HD-камерою з роздільною здатністю 1080p, яка охоплює вдвічі більше світла;
  • Встановлено 4 динаміки Dolby Atmos;
  • Вбудований Touch ID у кнопку живлення.

Дещо менше оновлений MacBook Pro 13. Він не має жодних змін у дизайні, однак так само обладнаний новим чіпом М2, тому працюватиме на 40% ефективніше, ніж попереднє покоління на чіпі М1. Як зазначають у компанії, MacBook Pro здатний працювати 20 годин у режимі перегляду відео.

ЧАС РОБОТИ
MacBook Air 2022

Нововведення, на яке, мабуть, усі давно чекали – повернення MagSafe, який став ще швидшим: зарядити енергією новий MacBook Air 2022 можна до 50% лише за пів години.

Крім того, серед новинок доступні й нові адаптери з двома USB-C та швидкою зарядкою, за допомогою яких можна зарядити Mac на 80% лише за 20 хвилин. І такий новий адаптер постачатиметься разом із MacBook.

Щодо тривалості роботи, то в Apple обіцяють: новий Mac працюватиме до 18 годин у режимі перегляду відео.

ЦІНА
MacBook 2022

Придбати нові MacBook Air і MacBook Pro на чіпі М2 можна буде вже в липні цього року за рекомендованою ціною 1199 і 1299 доларів відповідно.

Крім того, також можна буде придбати додатково та аксесуари для ноутбука, наприклад чохол для MacBook Air 13 M2 можна підібрати за кольором пристрою та за іншими вашими вимогами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: