Холодильник Gorenje Side by side
на правах реклами

Холодильники Side by side із морозильною камерою — найкращий вибір для всіх, кому потрібен зручний і ефективний спосіб зберегти свіжість їжі. Ці прилади поєднують у собі сучасний дизайн, потужні технології та великий внутрішній простір, завдяки чому всі продукти зберігатимуться зручно й ергономічно.

Просторі камери дають можливість менше ходити до магазину, а також навіть допомагають знизити кількість харчових відходів, адже всі продукти, що зберігаються в холодильнику, краще видно.

Gorenje NRS9181VXB флагманська модель в лінійці Side by side

Холодильник Gorenje
Інверторний компресор: надійний, тихий і довговічний

Інверторні компресори працюють тихіше й довше за звичайні та споживають менше енергії. Вони краще та швидше адаптуються до змін температури всередині холодильника, наприклад якщо дверцята відчинені, завдяки чому виникають менші коливання температури та створюються кращі умови зберігання їжі.

XtraSpace: практичність і багато простору

Продуманий дизайн внутрішнього простору дає можливість зберігати більшу кількість продуктів і рідше ходити за покупками. Їжу можна зручно розмістити на скляних полицях, у великих шухлядах або контейнерах із внутрішнього боку дверцят, завдяки чому ви завжди бачитимете всі продукти й зменшите кількість харчових відходів.

Скляні полиці холодильника Gorenje
NoFrost Plus: досить стомливого розморожування

Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею. Завдяки цьому не потрібно розморожувати морозильну камеру, а її простір використовується ефективніше. Пакунки й окремі заморожені продукти не злипаються, що дає змогу підтримувати чистоту та порядок у морозильній камері.

SensoTech: удосконалене керування за допомогою LED-дисплея

Великий і чіткий світлодіодний дисплей забезпечує миттєве керування налаштуваннями температури. Функції, як-от FastFreeze і режим «Відпустка», можна ввімкнути одним дотиком. А в разі раптового підвищення температури вбудований сигнал одразу попередить вас.

Детальніше за посиланням.


Де є гарний холодильник, там має бути й чудова пральна машина — саме такими є пральні машини Gorenje — вибір, яким ви завжди будете задоволені.