Нарешті, дівчата, у наші бездонні сумки «провели світло» 🙂 Це не жарт: це інноваційна технологія: компактний світлодіодний ліхтарик Bimbim, спеціально створений для освітлення наших шоперів, рюкзаків, кроссбегів, клатчів і портфелів.

Як маленька «електростанція» 🙂 Кладеш у сумку і навіки забуваєш про пошуки ключів, помади, гаманця, гребінця, папірця і ще тисячі дрібниць, які ми примудряємося з собою носити. А наші чоловіки більше не матимуть приводу кепкувати «що ти там так довго копирсаєшся?», «У тебе там що – цілий склад?». Навіть якщо і склад, то з Bimbim у ньому легко розібратися.

Ми в редакції протестували і переконалися: цей ліхтарик – дуже потрібна річ!

По-перше, він продуманий саме під жіночу сумку

Схожий на маленьку гірлянду, він майже не займає місце: зручно покласти на дно або вздовж бокової стінки сумки. В ліхтарику передбачена спеціальна кліпса на корпусі, щоб закріпити всередині – можна до внутрішньої кишеньки, можна за застібку сумки.

Ліхтарик не ковзає, не заважає – відкрила клатч або рюкзак, натисла кнопку – і оп! – в сумці увімкнулося світло 🙂 При цьому руки вільні: ліхтарик не потрібно тримати, і він освітлює навколо на 360°.

Це, до речі, перевага ліхтарика Bimbim над ліхтарем у телефоні. Та й телефон ще спершу треба знайти в темних глибинах сумки 🙂

По-друге, Bimbim прилаштований під жіночий комфорт

Він гнучкий і невагомий – не обтяжить наші й без того не легкі «торби». Дуже витривалий: може безперервно світити 150 годин. Аж стільки часу ми не мали нагоди перевірити, а от щодо 72 годин можемо запевнити – не згас. Наша редакторка нещодавно забула вимкнути ліхтарик у сумці, а сумкою не користувалася всі різдвяні вихідні. Коли її відкрила, Bimbim продовжував світити.

Якщо він колись все ж таки згасне, то замінити батарейки під силу навіть білоручкам: відкрутила верхню частину корпусу і поставила нові елементи живлення.

Що важливо: Bimbim продається вже з батарейками, аби ми, жінки, одразу користувалися без зайвого клопоту

По-третє, ліхтарик для жіночої сумки може освітлювати не лише сумку

Ним варто скористатися у вечірніх сутінках під’їзду чи підсвітити в темноті дверний замок. Ще з ним не доведеться шукати напомацки щось у багажнику автівки – увімкнула і все бачиш.

Дівчата з нашої редакції вже не раз подякували Bimbim, коли вдома доводилося шукати потрібну річ на погано освітлених антресолях або шукати мікроскопічну машинку, яку син «закотив» під низький диван.

А деякі музичні фанатки з редакції навіть «запалювали» Bimbim замість запальнички на концерті, підспівуючи із залом «Зоооорі запалали, зоооорі запалали» 🙂

По-четверте, ліхтарик доступний кожній

Коштує наш жіночий порятунок лише 350 гривень. І радимо забезпечити ним не лише себе, а й маму, подругу, доню – вони оцінять такий корисний і оригінальний подарунок, ми перевірили на своїх.

А ще радимо взяти один Bimbim для чоловіка, інакше є великий ризик, що він “позичатиме” цей гаджет собі – також переконалися. Наш ергономічний ліхтарик раптом стає дуже потрібен на рибалці, на дачі, в гаражі або для бардачка 🙂 Тому краще подарувати одразу, аніж потім постійно питати: “Хто знову взяв мій Bimbim?” 🙂 До того ж, чим більше ліхтариків купуєш, тим нижча їх ціна: від 5 одиниць коштуватимуть 300 гривень за штуку. Хіба це дорого за наш комфорт?

Придбати ліхтарик Bimbim дуже просто – достатньо замовити онлайн:
– на сайті;
– в інстаграмі;
– або за телефоном: +38 066 180 01 15.