В’ячеслав Хостікоєв, син суперзірок української сцени Анатолія Хостікоєва та Наталії Сумської, вперше зіграє у великому кіно і одразу в головній ролі – в продовженні найпопулярнішої української комедії «Скажене весілля-3». Її прем’єра відбудеться вже 25 лютого і має всі шанси знову стати самим касовим фільмом року, як і попередні «Скажені весілля».

Цього разу весь сюжет розвивається навколо сина родини Середюків – Захара. В третьому «Весіллі» він постає перед глядачами вже не підлітком, а дорослим парубком, зустрічає кохання – красуню-циганку Раду (її грає молода акторка Катерина Файн) і прагне з нею побратися. Образ Захара і доручили втілити В’ячеславу Хостікоєву. Заради ролі актор навіть набрав вагу, аби стати максимально схожим на свого героя у попередніх частинах триквелу.

Напередодні всеукраїнської прем’єри у В’ячеслава достатньо напружений період, до того ж, він задіяний у виставах театру імені Івана Франка. Втім, для «Українок» молодий актор знайшов трошки вільного часу і відповів на бліц-інтерв’ю.  

В’ячеславе, як відреагували батьки на вашу участь у «Скаженому весіллі-3»? Чи давали професійні поради?

Те, що я обрав акторську професію, – найбільша радість для батьків, але вони ніколи не радять мені, як працювати чи яку «фарбу» додати моєму  персонажу. Вони розуміють, що це мій шлях і я самотужки маю його пройти, маю навчитися на власних помилках. Втім, я завжди можу до них звернутися і тоді отримую найкращі з порад – доцільні та влучні. Мої батьки – майстри акторської справи, найкращі.

Батьки завжди розуміють, у якому напрямку рухатися і як викликати сильну емоцію

В’ячеслав Хостікоєв
На роль Захара вас запросили чи ви проходили кастинг?

Проходив кастинг, як усі актори. Дуже була гарна атмосфера, без жодної напруги – навпаки, відчував якусь енергетичну підтримку. Тому й сприймав все дуже позитивно.

Що найбільше запам’яталося зі зйомок “Скаженого весілля-3»?

День, коли ми знімали масштабну сцену суперечки циган та моєї родини – запам’ятав на все життя! Це було неймовірно! Наступного дня від сміху боліло все тіло.

А що було найважчим?

Напевно, те, що потрібно було тримати вже встановлений рівень якості. Але, сподіваюся, це вийшло, і доказ тому – справжнє задоволення від процесу, яке ми отримували. Всі сцени виходили живі, і взагалі не було моментів, коли щось не вдавалося. Це заслуга режисера і команди: одним словом – професіонали.

Було б не погано потрапити у щось масштабне та історичне – щось про Україну

В’ячеслав Хостікоєв і Катерина Файн, виконавиця ролі його коханої – циганки Ради
Чи була можливість імпровізувати в процесі?

Звичайно. Один Назар Задніпровський (він грає батька Захара і голову родини Середюків – Василя) чого вартий! Його персонаж на 50% створений з імпровізацій – він майстер! Режисер “Скаженого весілля-3” Любомир Левицький завжди приймав вдалі імпровізаційні моменти і був зацікавлений в їх пошуку, адже саме такі моменти прикрашають і доповнюють кіно.

А яким бачите своє весілля?

Впевнений, що на ньому буде прекрасний ансамбль театру «Романс», задіяний у фільмі «Скажене весілля-3». Не кожен вміє так підняти настрій, як ці талановиті люди.

Що цінного побачили, навчилися, відкрили для себе в сюжеті?

Те, що треба поважати вибір кожного. Ми всі люди, всі маємо почуття та цілі, і не варто втручатися в чиєсь життя, якщо ти його просто не розумієш.

Над чим працюєте зараз, після завершення зйомок «Весілля»?

Зараз займаюся зміною свого іміджу: хочу повернутися в зручну мені вагу. А після цього сподіваюся продовжити свій акторський шлях. Я зацікавлений у повнометражних фільмах – хочеться, щоб їх будо більше. Було б не погано потрапити у щось масштабне та історичне – щось про Україну, про свій рідний край.

Про ролі в історичних фільмах мріє і “напарниця” В’ячеслава – красуня Катерина Файн: нова зірка «Скаженого весілля-3», яка зіграла його кохану. Читайте про неї тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: